Cihan Hakkı İnal Photography*

Cihan Hakkı İnal Photography
O zaman gelin; hem eğlenin hem evlenin ☺ Koşuşturmalar, alışverişler, provalar derken çok mu yoruldunuz? Bu yazıyı okuyorsanız finale çok az kalmış demektir. Tatlı telaş anlarınıza bir an daha eklemek istiyorsunuzdur. Unutmayın ki bu anlardan bazıları tekrar yaşanılmaz, bazı karelerin tekrarı yoktur. Tekrarı olmayan kareler ve videolar hatıraların en samimi en kalıcı delilleridir. Delillerinize muhteşem fotoğraflar; eşsiz, samimi, doğal gülümsemeler eklemek isterseniz biz buradayız. Gelin, her güzel anınızı yılların tecrübesiyle, eşsiz enerjimizle biz yakalayalım. Her sayfanıza bir kahkaha, bir hikâye saklayalım. Siz sayfaları çevirdikçe canlansın anılar, gülümsemeler, o sıcacık el ele, göz göze oluşlarınız. Yıllar sonra bile karıştırırken sayfaları ilk günün tazeliğini korusun renkleriniz. Çocuklarınızla ılık bir sonbahar akşamında ya da sıcak bir ağustos başında kahvenizi yudumlarken her karenizin hikâyesini anlatın. Gelin hikâyenizi beraber yazalım. Gelin; evlenin, eğlenin. Hem hayallerinizde hem hafızalarınızda hem de sayfalarınızda sizi biz CİHAN HAKKI İNAL farkıyla ölümsüzleştirelim.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (3)

+ Yorum Yaz
K&A KANDIRA & AKYILDIZ Düğün Tarihi: 16/09/2017

Cihanhakkıinal photography 'i gelinlikçim hansealtinmoda sayesinde tanıştım, iyiki de tanışmışız.. düğünden bile çok fazla önemsediğim çekimlerimizi hayatım boyunca unutmayacağım.. o günün bu kadar renkli geçeceğini hiç tahmin etmezken cihan bey 'in doğal ve yaratıcı çekimleri bizi resmen büyüledi.. enerjisiyle bizi düğün öncesi eğlendirip güldürürken ortaya çıkan resimlerde kendimi tanıyamadım diyebilirim..binlerce olan fotoğrafçıdan farkınız çok net ortada, iyikilerimiz arasındasınız iyiki sizi buldukk size sonsuz kalben minel teşekkürler..

S&S Seyla & Sinan Düğün Tarihi: 07/09/2017

Düğünümü Hayallerimin Üstünde Bir Masala Dönüştürdünüz Hem Ekip Olarak Hem Arkadaş Olarak Bizimle Birlikte Eğlenerek Harika Bir Hikaye Ye Daha Imza Attın Sevgili Cihan Hepinize Sonsuz Teşekkürler...

M&K Merve & Kadir Düğün Tarihi: 25/08/2017

Yaa Siz Muhteşemsinizzz ?? Hiç Şüphesiz Yine Evlenecek Olsak Sizi Buluruz ?? Binlerce Çekilen Resimler Arasından Nasıl Seçeceğiz Bilemiyorum ? Emeklerinize Ellerine Sağlık Binlerce Kez ??????

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Cihan Hakkı İnal Photography ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Cihan Hakkı İnal Photography hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap