Burak Hender

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

Save the date

Çekim Türleri

Kadıköy, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000-1.500 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Önerilen Firmalar

Mehmet Budak Wedding Photography
147 1 13

Ümraniye

Mehmet Budak Wedding Photography

1.000-1.500 TL
Düğün belgeseli
Selçuk İnci Photography
205 14 42

Kadıköy

Selçuk İnci Photography

1.000-1.500 TL
Düğün belgeseli
Fâtıma Şeyma Oruç
22 1

Şile

Fâtıma Şeyma Oruç

1.000-1.500 TL
Düğün belgeseli

Hakkında

Mutluluğunuzu birbirinden güzel karelerle ölümsüzleştirdiğimiz Burak Hender Fotoğrafçılık’ta beklentilerinizi karşılayan bir hizmet almanızı sağlıyoruz. İstanbul düğün fotoğrafçıları arasından ismimizden başarıyla söz ettirdiğimiz stüdyomuzda hayalini kurduğunuz konseptleri gerçeğe dönüştürüyor ve keyifli bir hizmet almanızı sağlıyoruz.

Profesyonel bir ekiple birlikte hizmet veriyoruz. Uzun zamandır fotoğrafçılık sektöründe faaliyet gösteren firmamızla çok sayıda çiftin düğün hikayelerine ortak oluyoruz. Hem fotoğraf hem de video çekimi yaptığımız çalışmalarımızla ihtiyaçlarınız doğrultusunda beklentilerinizin karşılandığı bir hizmet almanızı sağlıyoruz. Güncel trendleri yakından takip ederek çalışmalarımızda isteğinize bağlı olarak yer vermeyi de ihmal etmiyoruz.

İster stüdyo ortamında isterseniz de dış mekanda yaptığımız çekimlerimizde konsepti sizin istekleriniz doğrultusunda belirliyoruz. Bunun için çekimden önce sizinle bir araya gelerek nasıl bir hizmet almak istediğiniz konularında uzun uzun konuşuyoruz. Yaptığımız çalışmalardan örnekler de göstererek konsept içeriklerimiz konusunda bilgi sahibi olmanızı sağlıyoruz.

Çekimlerde kaliteli, son teknoloji ekipmanlar kullanmayı tercih ediyoruz. İstanbul dış çekim mekanları arasında istediğiniz yere karar verdikten sonra ekibimizle size orada eşlik ediyoruz. Aynı anda birden fazla kamerayla sizi çekerek elimizde çok sayıda görüntünün olmasını sağlıyoruz. Poz, duruş, gülüş ve bakıl gibi konularda size gereken yönlendirmeleri yaparak ortaya estetik kareler çıkarıyoruz. Keyifli geçen bir çekimin ardından elimizdeki görüntüler arasında en iyi olanları seçmenizi istiyoruz. Karar verdiğiniz fotoğraflara bilgisayar ortamında efekt uygulamaları yaparak pürüzleri yok ediyoruz. Tüm hazırlıkları tamamlayıp istediğiniz ölçülerde albümünüzü oluşturduktan sonra orijinal kopyalarıyla birlikte fotoğraflarınızı size teslim ediyoruz.

Siz de yaşamınızda bir daha tekrarı olmayacak bu eşsiz anları ölümsüzleştirmek ve geleceğinize unutulmaz hatıralar kazandırmak istiyorsanız hizmet içeriklerimizi ve fiyatlarımızı öğrenmek için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Burak Hender

 • Adres: İstanbulYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!