Beyaz Kadraj

0850 241 1770

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

Beşiktaş, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Önerilen Firmalar

Levent Yıldız Photography
182 8 16

Küçükçekmece

Levent Yıldız Photography

Aşkınızı taçlandırmak için kararınızı verdiniz ve mutlulukla geçecek günler...

Aras Medya
57 5 11

Ataşehir

Aras Medya

Hayatınızın en ozel ve guzel anını yaşıyorsunuz , herşey kusursuz olmalı . ...

U&G Wedding
134 7 30

Kartal

U&G Wedding

U&G Wedding ekibi olarak Unutulmaz günlerin en özel anlarını, estetiğin doğ...

Hakkında

Düğün fotoğrafçılığını sadece mekan belirleyerek objektif karşısına geçmekten çok daha ötelere taşıyan Beyaz Kadraj, baştan sona tüm fotoğraf organizasyonunu üstleniyor ve düğün fotoğrafçılığını "düğün içinde düğün" gibi ele alıyor. Farklı yetenek ve bakış açılarına sahip fotoğraf sanatçılarını bir araya getirerek düğün fotoğrafçılığını yeniden şekillendiriyor.

Beyaz Kadraj web sitesinde farklı renklerle adlandırılan her bir portfolyo, farklı bir fotoğraf sanatçısını temsil ediyor. Beyaz Kadraj sizlere, seçme özgürlüğü sunuyor.   

Beyaz Kadraj'da size ve hayallerinize özel fotoğraf konseptleri yaratılıyor, yaratılan konsept için gereken tüm teknik ekipmanlar, düğününüzü özel kılacak kişiye özel gelin-damat aksesuarları, Beyaz Aksesuar desteğiyle özenle hazırlanıyor. Kusursuz bir fotoğraf organizasyonu için tüm detaylar hayallerinizden ilham alınarak sizin için gerçekleştiriliyor. Fotoğraf sanatçılarımız sizi, sizin istediğiniz şekilde yansıtıyor ve bunu yaparken tüm profesyonelliklerini, en güzel hünerlerini gözler önüne seriyor. 

Kısa Filmler

Beyaz Kadraj, evlilik belgeseli konseptine bambaşka bir boyut kazandırarak evlilik ve düğün hikayenizi anlatan kişiye özel kısa filmler kurguluyor. Altın Koza ve Altın Portakal gibi sektörün önde gelen ödüllerine sahip sinema sanatçıları; sizin hikayenizi, size özel bir özen ve yaratıcılıkla kare kare işliyor.

Dilerseniz sadece size özel, dilerseniz de sevdiklerinizle birlikte kurgulanacak kısa film detayları için Beyaz Kadraj web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Beyaz Kadraj size özel konsept kısa filmlerle fark yaratmaya hazır. Hayallerinizi gerçekleştirmek için sizleri bekliyoruz...
 

İletişim

Ozlem Habiboglu

  • Telefon: 0850 241 1770

  • Adres: İstanbulYorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.