Beyaz Kadraj*

Beyaz Kadraj
Düğün fotoğrafçılığını sadece mekan belirleyerek objektif karşısına geçmekten çok daha ötelere taşıyan Beyaz Kadraj, baştan sona tüm fotoğraf organizasyonunu üstleniyor ve düğün fotoğrafçılığını "düğün içinde düğün" gibi ele alıyor. Farklı yetenek ve bakış açılarına sahip fotoğraf sanatçılarını bir araya getirerek düğün fotoğrafçılığını yeniden şekillendiriyor.

Beyaz Kadraj web sitesinde farklı renklerle adlandırılan her bir portfolyo, farklı bir fotoğraf sanatçısını temsil ediyor. Beyaz Kadraj sizlere, seçme özgürlüğü sunuyor.   

Beyaz Kadraj'da size ve hayallerinize özel fotoğraf konseptleri yaratılıyor, yaratılan konsept için gereken tüm teknik ekipmanlar, düğününüzü özel kılacak kişiye özel gelin-damat aksesuarları, Beyaz Aksesuar desteğiyle özenle hazırlanıyor. Kusursuz bir fotoğraf organizasyonu için tüm detaylar hayallerinizden ilham alınarak sizin için gerçekleştiriliyor. Fotoğraf sanatçılarımız sizi, sizin istediğiniz şekilde yansıtıyor ve bunu yaparken tüm profesyonelliklerini, en güzel hünerlerini gözler önüne seriyor. 

Kısa Filmler

Beyaz Kadraj, evlilik belgeseli konseptine bambaşka bir boyut kazandırarak evlilik ve düğün hikayenizi anlatan kişiye özel kısa filmler kurguluyor. Altın Koza ve Altın Portakal gibi sektörün önde gelen ödüllerine sahip sinema sanatçıları; sizin hikayenizi, size özel bir özen ve yaratıcılıkla kare kare işliyor.

Dilerseniz sadece size özel, dilerseniz de sevdiklerinizle birlikte kurgulanacak kısa film detayları için Beyaz Kadraj web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Beyaz Kadraj size özel konsept kısa filmlerle fark yaratmaya hazır. Hayallerinizi gerçekleştirmek için sizleri bekliyoruz...
 

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


Evleneceklere Destek Hareketi
Beyaz Kadraj ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Beyaz Kadraj hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap