Bantfilm Wedding*

Bantfilm Wedding
Fotoğrafın bir düğünü planlamanın en önemli kararlarından biri olduğunu düşünüyoruz. Hazırlıklar yapılır, ilk dans için heyecanlanılır, pasta yenir sonrasında düğün fotoğraflarınız ve düğün filminiz bunları size hatırlatacak tek şeydir. Her fotoğraf karesi sahibine özeldir ve biz bütün kalbimizle size özel fotoğraf sunmanın peşindeyiz. Fotoğrafın yeri ayrı olsa da mutlu anlarınızın filmini çekmek bizi çok heyecanlandırıyor. O yüzden adımız "bantfilm". Hani yaşarken hangi şarkıda dans ettiğinizi, kimlerle gülüştüğünüzü, ne kadar eğlendiğinizi fark etmezsiniz ya. İşte biz bunun için varız. İzlemeye doyamayacağınız kısa filminizi çekmek için sabırsızlanıyoruz

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (6)

+ Yorum Yaz
E&R Ecem & Remzi Düğün Tarihi: 23/04/2016

Nişan fotoğraf çekimini Bantfilm ekibi ile beraber gerçekleştirdik. Tayyip Bey, samimi duruşu ve çekimlerdeki profesyonelliği ile harikalar çıkardı ve bize güzel bir pazar günü anısı bıraktı. Kendisine, bizimle birlikte bu güzel anları paylaştığı ve günün sonunda bizden biri gibi hissettirdiği için teşekkür ediyoruz. Bütün çiftlere hiç tereddüt etmeden öneriyoruz.

Ö&M Özge & Metin Düğün Tarihi: 16/07/2016

Gerçekten müthiş bir iş çıkarıyorsunuz. Pozitif enerjinizle bizimde enerjimizi yükselttiğiniz için o stresli günümüzde bizi güldürmeyi başardığınız, çekimleri eğlenceye dönüştürdüğünüz için bir kez daha teşekkür ediyorum. Albüm fotoğraflar vs. zaten mükemmel bayıldık hepsine. Arkadaşlarıma her fırsatta sizi tavsiye ediyorum ve evlenecek tüm çiftlere de buradan sesleniyorum. “Bu ekip gerçekten harika!!

S&M Sinem & Murat Düğün Tarihi: 08/07/2016

Daha ilk görüşmede ekibe kanımız kaynamıştı zaten. Düğün günü de ne kadar doğru bir karar verdiğimizi anladık. Beraber harika bir gün geçirdik. Hem kuaförde hem diş çekim sırasında çok eğlendik. Fotoğrafların hepsine bayıldık desek yeridir. Albüm için seçim yapmakta da gerçekten çok zorlandık. Albüm setine de bayıldığımızı özellikle belirtmek isterim. Evlenecek tüm çiftlere Bantfilm’le çalışmalarını tavsiye ederim.

S&C Selin & Cenk Düğün Tarihi: 25/06/2016

Düğün fotoğraflarımız için bir çok firmayı detaylı bir şekilde inceledik. Düğünümüz için en çok önem verdiğimiz konu düğün fotoğrafçısıydı. Çünkü geride bize sadece fotoğraflarımızın kalacağını biliyorduk. Yoğun ve detaylı araştırmalarımız sonucunda Bantfilm ve diğer bir iki firmayla görüşme ve içlerinden biriyle çalışma kararı aldık. Ilk gittiğimiz firma olaya çok ticari bakıyordu çok içimiz ısınmamıştı açıkçası. İkinci olarak Bantfilm ile görüşme kararı aldık. Gerek teklif sırasında gerekse de görüşme sırasındaki pozitif tavırları sonrasında tamam dedik aradığımız ekibi bulduk. Çekimlerimizi düğünden önceki bir günde rahat ortamda hem yeşil hem deniz konseptli olarak gerçekleştirdik. Çekim sırasında bizi yönlendirmeleri, hem fotoğraf hem de video çekimi sırasındaki rahat ve işini bilen tavırları ve hepsinden önemlisi işini severek yapıp pozitif enerjilerini bize yansıtmaları ile gönlümüzü bir kez daha kazandılar. Bantfilm gerçekten çok pozitif ve işini bilen bir ekip. Evlenecek tüm çiftlere gönül rahatlığıyla tavsiye ederiz.

T&A Tuğba & Anıl Düğün Tarihi: 17/04/2016

O günü ve yaşadığımız heyecanı unutmak kolay değil. Bizim açımızdan gerçekten hem stresli hem de çok eğlendiğimiz bir gündü. Albüme ne zaman baksak veya klibimizi izlesek iyi ki sizinle çalışmışız diyoruz. Her şey için bir kere daha teşekkür ediyoruz. Çekimlerin dışında yanımızda olduğunuz ve pozitif enerjinizle bizi eğlendirdiğiniz için ayrıca teşekkür ederiz iyi ki varsınız :)

Ö&S Özlem & Sinan Düğün Tarihi: 23/01/2016

Karda fotoğraf çektirmeyi uzun süredir istiyorduk ama nasıl çektiririz fotoğraflarımız iyi çıkarmı düşüncesi hep kafamızda soru işaretiydi. Fotoğraf çektirirken karşınızdaki insanların işini bilmesi ve pozitif enerjilerini size yansıtmaları çok önemli gerçekten. Çekim sırasında üşüdük mü üşüdük hatta bazen donduk bile diyebiliriz :) Ama müthiş eğlendik gerçekten. Fotoğraflarda tam istediğimiz gibi hem doğal hem içten. Teşekkürler Bantfilm :)

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Bantfilm Wedding ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Bantfilm Wedding hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap