Aşıkların Fotoğrafçısı Bülent Uluçay*

Aşıkların Fotoğrafçısı Bülent Uluçay
Aşka, Romantizme ve Sevgiye inanan çiftlerin düğün fotoğraflarını belgesel tarzda sanatsal ve görsel bir esere dönüştürüyor Bülent ULUÇAY.

Moda fotoğrafçılığının yanı sıra, Aşıkların Fotoğrafçısı olarak da bilinen ve tanınan Bülent ULUÇAY, 1978 yılında Karanlık odada abisine yardım ederken fotoğrafçılık mesleğinin büyüsüne kapıldı.

1980 yılında Babasının vefatıyla karanlık odada okul arkadaşlarına ve studyolarına gelen kişilere çektiği fotoğrafların baskılarını yaparak bugunlere geldi.

İstanbul Teknik ve Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültelerini bitirdi.

Mimar sinan Üniversitesi öğretim üyelerinden fotoğraf sanatıyla ilgili akademik dersler aldı.

Marmara Üniversitesi Göztepe Kampüsü Güzel Sanatlar Fakültesinde 'Baba Ocağı Kars' isimli ilk fotoğraf sergisini açtı.

Yurt içinde ve yurt dışındaki düğün çekimlerine giden fotoğraf sanatcımız Bülent Uluçay'ın Gelin ve Damatlara önerisi : Düğün hikayenizi çekecek olan fotoğrafçı ile düğünden önce mutlaka görüşmelisiniz; çekim tarzını ve yaptığı albümleri düğün öncesi mutlaka görmelisiniz. Düğün öncesi kapora verip mutlaka sözleşme yapmalı ve müeyyideleri belirlemelisiniz.

Yaratıcı Etkinlikler Derneği YEPUD'un ve Profesyonel Tanıtım Fotoğrafçılar Derneği PTFD'nin üyesi olan fotoğraf sanatçımız halen İstanbul'da Maslak ve Göztepe'deki Stüdyolarında fotoğraf ve kamera çekim hizmeti vermektedir.

Bülent Uluçay'dan alacağınız ürün ve hizmetlerin ISO 9001-2000 Hizmet Kalite Belgesine sahip olduğunu hatırlatmak isteriz.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


Evleneceklere Destek Hareketi
Aşıkların Fotoğrafçısı Bülent Uluçay ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Aşıkların Fotoğrafçısı Bülent Uluçay hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap