Ali İlker Elçi*

Ali İlker Elçi
"Eğer en önemli ihtiyacınız olan fotoğraf çekimleri için nereye başvuracağım" diye düşünüyor, işi bilen, sizi en iyi şekilde yönlendirebilecek, Düğün Hikayenizi ayrıntılı bir şekilde hazırlayacak ve en mutlu anılarınızın olduğu fotoğraflara sahip olmanızı sağlayacak profesyonel bir fotoğrafçı arıyorsanız, heyecanınızı paylaşmak bizim için büyük bir mutluluk olacaktır.

Ali İlker Elçi

- İFSAK (İstanbul Fotoğraf ve Sinema Amatörler Derneği), bir çok özel şirkette temel ve ileri düzey fotoğraf eğitmenliği yapmış bir fotoğraf eğitmenidir.
- Gelin Damat çekimleri bir hikaye gerektirdiği için fotoğrafta kompozisyon, çekim teknikleri, ekipman kullanımı bilgilerine sahip bir kişi sizi en iyi şekilde yansıtacaktır.
- Çekim mekanları hakkında bir çok bilgiye sahip ve size en uygun yer hakkında bilgi verecektir.
- Ekipman olarak şuan piyasada bulunan en iyi modellerden biri olan Canon 5D SR, Canon 5D Mark III ve bir çok üst düzey lens, paraflaş v.b ekipmanlar kullanmaktadır. Fotoğraf baskısında bu durum çok önemlidir.
- Sizin seçtiğiniz, fotoğraflarınızın bütün photoshop, albüm tasarımı ve düzenlemesini özenle kendisi yapmaktadır.
- En önemlisi çekim esnasında ne yapacağınızı bilmiyor musunuz? Bu konuda daha önceki tecrübelerine dayanarak sizi en iyi şekilde yönlendirecektir.

Tecrübe ve kalite tesadüf değildir. Şimdiden bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz...

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (8)

+ Yorum Yaz
G&C GÜNCE & CAN Düğün Tarihi: 04/09/2016

Ali İlker Bey ile çok güzel zamanlar geçirdik sayesinde ileride bakıp hatırlayacağımız çok güzel fotoğraf karelerimiz oldu.. İlgisi ve emeği için çok teşekkür ederim.. Yeni evlenecek çiftlere şiddetle öneriyorum kesinlikle pişman olmazsınız :)

S&G Semiha & Göksel Düğün Tarihi: 05/03/2016

Hayatinizdaki en anlamli gunler icin tum endiselerinize kalitesi, engin bilgi ve deneyimi ile çozumler sunacak tek profesyonel fotografcidir. Cok iyi bir agabey, iyi bir dosttur. Bence herseyden once onemli olan bu. Biz, nişan ve düğün icin cekimlerimizi ali abi ile gerceklestirdik. Fotograflariniza bakarken sadece fotografin kalitesinden ziyade sizi o anlara götürerek hala mutlu olabiliyorsaniz gerçekten iyi bir çekim yasamissinizdir. Asla pisman olmayacaginiz rahat huzurlu ve kaliteli bir çekim için kesinlikle ali ilker elçi photography !

E&S Esma & Sezer Düğün Tarihi: 25/10/2015

Türkiye'de gördüğüm tanıştığım çekim yaptığımız en kaliteli, en samimi, en hakkını veren ve şüphesiz bizim için en iyi fotoğrafçı @aliilkerelci Size ve eşinize tekrar tekrar teşekkürler Ali bey :)

D&S Derya & Sertan Düğün Tarihi: 27/07/2015

En güzel günümüz :) sayenizde harika anılar kalacak, çok iyi bir seçim yaptığımızı her baktığımızda daha iyi anlıyorum. :) @aliilkerelci sevgiler

S&A Sude & Ahmet Düğün Tarihi: 27/08/2014

Bazı anlar vardır hep gülümseyerek hatırlanmak istenen,bazı fotoğraflar vardır sizi hep o anlara götüren,en mutlu günümüzü ölümsüzleştiren ve harika karelerle renk katan Ali İlker Bey bundan sonraki her özel anımızda sizinle çalışmayı çok isteriz,herşey için çok teşekkür ederiz Sevgiler

E&A Elif & Ali Düğün Tarihi: 08/06/2014

Çekimlerde enerjimizi yüksek tutup sanki yıllardır tanışan arkadaş gibiymişiz davranıp daha rahat bir çekim olmasını sağladınız içinde ayrıca teşekkürler.. Başarılarınızın devamını diler bir ömür mutlu fotoğraflar çekmenizi temenni ederiz. Ellerinize, Emeğinize Sağlık Sevgiler

G&C Gizem & Cihangir Düğün Tarihi: 10/05/2014

Yağmurlu düğün günümde öngörüleriyle bizi rahatlatıp açık hava çekimimin mükemmel geçmesini sağlayan kişi; Ali Abi:)) düğünümden aylar önce ilk konuşmamızda başlayan desteği bize güç verdi ve bu kadar güzel fotoğraflar hayal etmemiştik:) çok çok teşekkür ederiz bir bebeğimiz olursa belki ileride onu da çeker diye de hayal etmiyor değilim duyurmak isterim :)

G&T Gizem & Tarık Düğün Tarihi: 26/04/2014

Düğün gününün en stresli anları olarak bilinen fotoğraf çekimimiz harika geçti.çok keyifli ve unutulmaz bir gündü..sonuç ise mükemmel.herbir karesi birbirinden güzel fotoğraflarımızla bu en özel günümüz ölümsüzleşti.elinize sağlık.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Ali İlker Elçi ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Ali İlker Elçi hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap