A Ajans Prodüksiyon

E-posta Gönder

0212 963 0374

1 yorum

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

Şişli, İstanbul

İlçe, İl


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000-1.500 TL
 • Teslim Süresi 2 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 3 hafta

Özellik

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Konsept çekim, Düğün hikayesi, Nişan çekimi, Save the date, Düğün klibi, Katalog çekimi, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor
 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz? Çiftimizin isteğine göre farklı lokasyonlarda çekimlerimizi gerçekleştiriyoruz.

Hakkında

Birbirinize olan aşkınızın başrol olacağı fotoğraflara sahip olmak ve güzel bir albüm ile düğününüzü yıllar sonra bile aynı canlılıkla hatırlamaya ne dersiniz? Bunu A Ajans Prodüksiyon olarak bu şansı, bizi tercih eden çiftlerimize sunduğumuz gibi sizlere de sunmak istiyoruz. Hayal ettiğiniz fotoğraflara sahip olacaksınız, üstelik çok uygun fiyatlarla!

Faaliyet göstermeye başladığımız ilk günden beri düğün fotoğrafçılığı sektöründe adımızı duyurmayı hedefledik. Bunun için de yenilikçi bir hizmet anlayışıyla çalışıyor, İstanbul düğün fotoğrafçıları arasından çiftlerimizin ilk tercihleri olabilmek için kalite standardımızı sürekli artırıyoruz.

Çekim sürecinizi en iyi şekilde geçirmenizi sağlamak ve tüm isteklerinizi eksiksiz bir şekilde yerine getirebilmek için uzman ekibimiz yanınızda oluyor. Poz, bakış, duruş ve gülüş gibi fotoğraflar için önemli detaylar için tecrübelerini ve bilgi birikimlerini aktarıyorlar. En iyi fotoğraf karelerine sahip olmanız için A Ajans Prodüksiyon olarak üstümüze düşen ne varsa yapmaya hazırız.

Dış çekim konusunda kendimizi sürekli geliştiriyor, çiftlerimizin tüm beklentilerini karşılamak için ayrıntılı araştırma ve geliştirme süreci yaşıyoruz. Hem kullandığımız ekipmanları sürekli yeniliyor hem de fotoğraflarınız için İstanbul’un en güzel mekânlarını tercih ediyoruz. İstanbul düğün fotoğraf mekanlarından en çok tercih edilen kumsal, bahçe, deniz kenarı, tarihi yapılar ya da bunun gibi pek çok farklı konsepti fotoğraf karelerinizi oluşturmak için kullanıyoruz. Gün içinde yaptığımız çekimlerde ise güneş ışığı, yağmur ve rüzgar gibi oluşabilecek doğal sorunlara da hazırlıklı oluyoruz.

A Ajans Prodüksiyon kalitesini sadece İstanbul’dan değil, Türkiye’nin birçok şehrinden tercih edebiliyorsunuz. Şehir dışına hizmet imkânımız ile benzersiz fotoğraflara sahip olmak isteyen çiftlerimizi kırmıyoruz. Bunun için sizden istediğimiz tek şey; bizimle istediğiniz tarihten en az 3 hafta önce iletişime geçmeniz. Böylelikle tüm hazırlıklarımızı eksiksiz bir şekilde tamamlıyor, gerekli planlamaları yapıyoruz.

Eğer hakkımızda daha fazla bilgi almak isterseniz sayfanın yanında bulunan formu doldurarak ya da iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Bahri Özcan

 • Telefon: 0212 963 0374

 • Adres: Profilo AVM, Cemal Sahir sk. No:33 Mecidiyeköy / İstanbul

A Ajans Prodüksiyon Yol Haritası

1 yorum


S&E

Sümeyye & Emre

Düğün Tarihi: 17.08.2019

Kendileriyle düğün hikayesi çekimleri için görüştük. Tüm gün boyunca bizimle beraberdiler, samimiyetinden ve sabrından dolayı çok teşekkür ediyoruz, saatlerin nasıl geçtiğini bile anlayamadık. Bize mutlu anılar ve kareler bıraktılar iyi ki sizinle çalışmışız herkesle bu kadar rahat olabileceğimizi... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!