Tempo Fotoğraf Merkezi

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.500-2.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Düğün belgeseli

Çekim Türleri

Merkez, Isparta

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.500-2.000 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Önerilen Firmalar

Mutluluk Atölyesi
43 7 15

Merkez

Mutluluk Atölyesi

1.000-1.500 TL
Düğün belgeseli

Hakkında

Sevdiğiniz kişiyle hayatınızı birleştireceğiniz o muhteşem günden geriye kalan fotoğrafların profesyonel ellerden çıkmasını ister misiniz? Cevabınız “evet” ise, muhteşem bir önerimiz var: Tempo Fotoğraf Isparta. Ekibimizle birlikte siz değerli çiftlerimizi menün etmek için çalışıyoruz.

Hayatın bize getirdiği güzelliklerin, kalıcı olmasını sağlamak için fotoğraflara ihtiyacımız var. En özel gününüzde ise, bu fotoğrafların tam istediğiniz gibi olması gerekiyor çünkü, yıllar sonra bile, geriye dönüp baktığınızda o günü en güzel haliyle hatırlamak istiyorsunuz. Biz de tam bu noktada size, hayallerinizi gerçeğe dönüştürme imkanı sunuyoruz. Profesyonel ekibimiz ve makinelerimizle birlikte gerçekleştireceğimiz çekimlerle, siz değerli çiftlerimizin memnuniyetini sağlamak için çaba gösteriyoruz.

Denizin mavisinin güneşin muhteşem ışığıyla buluştuğu nadide yerlerde, tarihi mekanların mistik atmosferinde, lavanta tarlalarının efsane manzarası veya yemyeşil doğanın bize verdiği müthiş enerjiyle birlikte dış çekimlerimizi gerçekleştiriyoruz. Çekimlerimizde genelde doğal tonları kullanmayı tercih ediyoruz. Seçtiğimiz mekanların ve gün ışığının yeterliliği doğrultusunda, sizin güzel gülümsemelerinizin ışığı zaten yeterli oluyor. Bunun üzerine yapay efektler kullanmak istemiyoruz. Bunun yanında, kullandığımız aksesuarlarla birlikte fotoğraflarınız için farklı bir konsept de oluşturabiliyoruz.

Düğün tarihinizin yaklaştığını misafirlerinize önceden haber veren save the date çekimleri ve düğününüzden sonra yapılan trashday çekimleri ise son yıllarda popülaritesini artıran çekim türlerinden ikisi. Biz de, bu tarz fotoğrafları çekmekten oldukça keyif alıyoruz.

Profesyonel fotoğraf çekimimizin yanı sıra size, video hizmeti de veriyoruz. Kalitesine inanamayacağınız videolarla, düğününüzden en özel anları sonrasında seyredip, o günün tatlı telaşıyla kaçırdığınız her şeyi fark etme şansı yakalıyorsunuz.

Siz değerli çiftlerimize sunduğumuz hizmetler bu şekilde. Tempo Fotoğrafçılık Isparta iletişim bilgileri ve bize ulaşmak için sayfanın hemen yanında bulunan formu eksiksiz olarak doldurmanızı rica edeceğiz.

İletişim

Kenan Tevetoglu

 • Adres: Kaymakkapı Meydanı No:1 MerkezYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!