Foto Dekor

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000 TL'den az

Min. Paket Fiyatı

Merkez, Isparta

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000 TL'den az
 • Teslim Süresi 2 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 2 hafta

Özellik

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Trashday, Save the date, Nişan çekimi, Konsept çekim
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor
 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz? Çiftlerin isteklerine göre farklı mekanlarda çekim yapıyorum.

Önerilen Firmalar

Mutluluk Atölyesi
50 7 14

Merkez

Mutluluk Atölyesi

Hayatınızın en özel günleri arasında yer alan düğününüz için birbirinden güzel karelere sahip olacağınız bir fotoğraf çekimi yapmak ister misiniz? Cevabınız “Evet!” ise sizi Mutluluk Atölyesi’nin......

Efe Studio
50 10

Merkez

Efe Studio

Hayatınızın en özel anılarını kaydetmek için sizi bekliyoruz… Profesyonel ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımızla her ânınızı kayıt altına alıyoruz. Pek çok farklı çekim türü ve düğününüzün......

Hakkında

40 yıldır babadan oğula fotoğrafçılık yapıyoruz. Bu yüzden de Isparta’da düğün fotoğrafçısı denilince Foto Dekor olarak ilk sıralarda geliyoruz! Yine de şehir dışında da çekimler gerçekleştiriyoruz.
3 kişilik ekibimiz ekipmanlarımızdan olan drone ve jimmy jib kullanmak konusunda da uzman. Böylelikle çekim türlerimizi gerçekleştirirken hiçbir detayı kaçırmıyor ve kaliteli çekimler sunuyoruz.
Çekim türleri demişken, birazda bunlardan bahsedelim:
Düğün belgesellerinizi oluşturmak için aşk hikayenize şahit oluyor ve canlandırmasını; tekrar tekrar izleyebileceğiniz kayıtlar elde ediyoruz.
Düğün hikayelerinizi kaydetmek içinse hazırlık aşaması dahil sizinle olarak küçük detayları bile kayıt altına alıyoruz.
Düğün klipleri oluşturarak sevdiğiniz bir şarkının veya bir filmin seçtiğiniz sahnelerini çekimler yaparak canlandırıyoruz.
Çekim türlerimiz bunlarla da bitmiyor. Tabii ki günümüz trendlerinden save the date veya trashday çekimleri de gerçekleştirebiliriz.
Konsept çekimler gerçekleştirmek isteyen çiftlerimizi de unutmuyoruz. Bu konuda da hizmet veriyoruz. Konseptinize uygun aksesuarlar da kullanarak konseptinizi tamamlıyoruz.
Düğün organizasyonlarınız dışında nişan organizasyonlarınızda da çekimler yapabiliyoruz. Hatta arzu ettiğiniz takdirde katalog çekimleri de yapabiliriz.
Özel günlerinizde tüm hayallerinizi gerçekleştirmeye çaba gösteriyoruz. Bu yüzden çekimler bittikten sonra da her şey bitmiyor ve sıra albüm hazırlıklarına geliyor. Seçeceğiniz albüm türleri de fiyatlar konusunda değişikliğe sebep oluyor. Bu yüzden albümleri de detaylı bir şekilde konuşarak size en uygun olanını seçmenize yardım ediyoruz.
Sıra bizimle iletişime geçerek paketlerimiz, çekim türlerimiz veya albümlerimiz ile ilgili detaylı bilgi alma kısmına geldiğinde yapmanız gereken tek şey formu doldurmak!

İletişim

Bahri Ünal

 • Adres: Yayla Mah. Cumhuriyet Cad. Çakırkaya Pasajı No:15 ISPARTA Merkez

Foto Dekor Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.