Ezgi Fotoğraf Stüdyosu

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

Düğün belgeseli

Çekim Türleri

Merkez, Isparta

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000-1.500 TL
 • Teslim Süresi 3 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor
 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz? Salda Gölü, Kibyra Antik Kenti, deniz kıyısı ve yeşil alanlarda çekim yapıyoruz.

Önerilen Firmalar

Mutluluk Atölyesi
43 7 15

Merkez

Mutluluk Atölyesi

1.000-1.500 TL
Düğün belgeseli

Hakkında

Ezgi Fotoğraf Stüdyosu olarak Burdur merkezli olmak üzere Antalya, Denizli ve Isparta illerinde faaliyet gösteriyoruz.

Ortaokul çağlarında başlayan fotoğraf merakım dinmek bilmeyince şu an 20 yılını doldurmuş olduğum fotoğrafçılık maceram başlamış oldu. Mesleği öğrendiğim ve deyim yerindeyse çıraklığını geçirdiğim 8 yıllık çalışma hayatım bana çok şey kattı.

Fotoğrafı çekmekle işin bitmediğini bunun bir de baskı boyutu olduğunu öğrenmem de o yıllara dayanıyor. Fotoğrafı, onun bir yüzeye basıldığında nasıl görüneceğini bilerek çekiyorum. Böylelikle tab ettirdiğim fotoğrafların ve hazırladığım albümlerin görsel olarak kalitesi de artıyor.

Teknolojinin gelişmesiyle fotoğrafçılık da dijitalleşince bu kez photoshop devri başladı. Ben de ilk fırsatta Antalya’da aldığım eğitimlerle ve kendi uğraşlarımla bilgisayar üzerinden fotoğraf düzenlemeyi öğrendim. Fotoğrafçılığı iş olarak görmüyorum ve hep zevk alarak yapıyorum. Bu sebeple yeniliklere ayak uydurmak, farklı tarzları denemek ve sürekli öğrenmek benim için hiç de zor değil.

2006’dan beri 12 yıldır da Ezgi Fotoğraf Stüdyosu adıyla açtığım kendi işletmemin sahibiyim. Ekibimle birlikte düğün, nişan ve özel organizasyonlarınızın fotoğraflanmasını ve çekimlerini yapıyoruz.

İsteğinize göre stüdyo ve dış mekân çekimi yapıyoruz. Açık hava düğün fotoğraf çekimi yaptırmak isteyen çiftlerimizle bugüne kadar birçok farklı alanda ve mekânda çekimler gerçekleştirdik. Doğal güzelliklerle dolu ve göller diyarı olarak adlandırılan Burdur bu konuda oldukça zengin. Salda Gölü başta olmak üzere Karataş, Yarışlı, Gölhisar ve Yazır Gölleri de çiftlerimizin isteği doğrultusunda çekim yaptığımız yerlerden sadece birkaçı.

Burdur’un Gölhisar ilçesindeki Kibyra Antik Kenti de bizim stüdyo olarak çekim yapmaktan çok zevk aldığımız yerlerden birisidir. Sonucunda her zaman çiftimizi mutlu eden görüntüler elde ederiz.

Bizimle çalışmak ve bu işi nasıl severek yaptığımıza tanık olmak isterseniz hemen formu doldurarak iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Hüseyin Serttaş

 • Adres: MerkezYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!