AMB Fotoğraf Atölyesi

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

Düğün belgeseli

Çekim Türleri

Merkez, Isparta

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000-1.500 TL
 • Teslim Süresi 3 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 2 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Çekim türü
 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz? Genellikle çekim öncesi çiftlerimiz ile yapmış olduğumuz görüşmeler sonucunda onların istek taleplerine göre her sene yenilediğimiz çekim mekanlarımızı sunuyoruz ve değerlendiriyoruz.

Önerilen Firmalar

Mutluluk Atölyesi
43 7 15

Merkez

Mutluluk Atölyesi

1.000-1.500 TL
Düğün belgeseli

Hakkında

Fotoğraf ışıkla üretilir. Bu bir üretim olduğu için sanatla birleştiğinde bir atölye ortaya çıkar. Bu yüzden de ismimize atölye dedik. Işığın olduğu her yerde var olduğumuza inanıyoruz. 9 senedir AMB Fotoğraf Atölyesi olarak ışığın olduğu her yerde biz de varız.

Hem yurt içinde hem yurt dışında çeşitli eğitimler aldım. Aynı zamanda bir haber kanalında kameramanlık da yaptım. Daha sonrasında fotoğrafçılığa yöneldim. Düğün fotoğrafçılığı dışında doğum ve model çekimleri de yapıyorum. Model kısmında ise daha çok giyim ve kostüm üzerine çekimler gerçekleştiriyorum.

İsteyen çiftlerimize özel gece düğün fotoğrafları dış çekimi de yapmaktayım. Çeşitli konseptli çekimler de yapmak mümkün. Özellikle son zamanlarda isteyen çiftlerimiz için çok fazla vintage konseptli çekimler gerçekleştirdik. Ama siz bu konsept yerine daha romantik bir konsepti de tercih edebilirsiniz. Örneğin, mumlarla ya da tül çadırlarla yumuşak dokunuşlar ekleyerek bu konsepti size yaşatabiliriz. Bir araya gelerek karar vereceğimiz takdirde istediğiniz her konsepti de çekimlerinize taşıyabiliriz.

Düğün albüm tasarımlarına gelecek olursak bu kısmı da kendimiz gerçekleştiriyoruz. Ancak dikkat ettiğimiz nokta şu ki, her sene göze hitap edecek tasarımlar… O senenin modasını yapıp daha sonrasında göze kötü gözükmeye başlayan albüm tasarımları yapmak, yapılan işin belli bir dönemin popülaritesini yansıttığını gösterir. Ancak bizim amacımız daha sade daha klasik tasarımlar yaparak aslında zamanı olmayan tasarımlar sunmak. Albüm tasarımı haricinde ekibe gelecek olursak, söz konusu fotoğrafsa yalnız çalışmayı seviyorum. Fakat düğün klibi, düğün hikayesi gibi durumlarda ekip olarak çalışıyoruz. Gerektiği nokta da ekiple hizmet veriyoruz. Yüksek kaliteli cihazlarla çekimlerimizi gerçekleştiriyoruz. Çağın teknolojisine uygun ekipmanlarla ve alanında profesyonel bir ekiple Isparta’da hatta talep gelirse şehir dışında bile çekimlerimizi yapıyoruz.

Önemli olan düğün fotoğraf çekimlerinizin içinize sinmesi ve mutlu olmanız. Hadi birlikte hikayenizi belgeleyelim!

İletişim

Ahmet Murat Baykara

 • Adres: Merkez, Isparta

AMB Fotoğraf Atölyesi Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!