Dış Çekim Fiyatları, Düğün Fotoğrafçısı İndirimleri

En uygun düğün fotoğrafçısı fiyatları Düğün.com'da! Düğününü ölümsüz kılacak fotoğraf çekimlerin hem profesyonel olsun hem de bütçeni sarsmasın istiyorsan kampanya ve indirimler için hemen tıkla!

Mutlu Son Photography
Hediye
626 10 42
Mutlu Son Photography

Gün Batımı Anlaşmalarında 2 Farklı Mekan + 2 Kıyafet + Albüm Seti Ve Çerçeve Hediye

Bahadır Aydın Fotoğrafçılık
%38 indirim
143 9
Bahadır Aydın Fotoğrafçılık

Her Şey Dahil Kampanyamızda %38 İndirim Sizleri Bekliyor!

Stüdyo S
%33 indirim
75 2 1
Stüdyo S

Dış Çekimde Drone Dahil Klip Çekimlerinde %33 İndirimle 750 TL Yerine 500 TL!

MiA Fotoğraf Evi
%14 indirim
119 2 9
MiA Fotoğraf Evi

Tüm Paketlerde Geçerli %14 İndirim Fırsatı 1.500 ₺'den Başlayan Fiyatlarla

Foto Detay Bursa
Hediye
45
Foto Detay Bursa

Düğün.com Çiftlerine Özel Şehir Dışı Hizmet Veya Birkaç Mekan Gezme Hediye !

Tayfun Öztürk Fotoğraf Tasarım
Hediye
428 16 21
Tayfun Öztürk Fotoğraf Tasarım

Full Set Düğün Albümlerinde 1 Dakikalık İnstagram Klibi Hediye


Diğer İhtiyaçların İçin Kampanyalar

Dış Çekim Fiyatları Neye Göre Değişir?

Düğün fotoğraf çekimi için fotoğrafçı ararken ilk yapmanız gereken nasıl fotoğraflar istediğinizi belirlemektir. Konsept fotoğraflar mı istiyorsunuz, stüdyo çekimi ya da dış çekim düşünüyor musunuz ya da düğün hikayesi veya düğün klibi istiyor musunuz gibi soruların cevaplarını aramanızı öneririz. Tüm isteklerinizi belirleyerek fotoğrafçı arayışına girmeniz bütçenize uygun bir fotoğraf çekimi yaptırmanızla doğru orantılı olacaktır. Düğün fotoğraf paketleri indirimlerini de sık sık takip etmeye özen göstermelisiniz. Paket içerisindeki hizmetlerden istemediklerinizi çıkarttırabilir ve de başka taleplerinizi ekleyebilirsiniz.

Düğün hikayesi çekimi son yıllarda oldukça popüler hale geldi. Düğün hikayesi fiyatları ise, düğün hikayesi, belgeseli ya da klibi seçeneklerine göre farklılıklar gösteriyor. Çiftlerin çocuklarından şimdiki hallerine kadar her anı bulabileceğiniz düğün belgeseli için daha yüksek fiyatlandırma ile karşılaşırken, düğün klibi için oldukça uygun fiyatlar ödeyebiliyorsunuz. Tabii fotoğrafçınızın kullanacağı ekipmanların da fiyatı değiştiren etkenlerden olduğunu unutmayın.

Yaz düğünlerinin vazgeçilmezi dış çekim için fotoğrafçınızla anlaşmadan önce çekim yapılacak olan yeri, çekim konseptini ve ayırdığınız bütçeyi belirlemiş olmanız gerekiyor. Dış çekim fiyatları, fotoğrafçının çekim yapacağı yerden kullanacağı ekipmana, çekim konseptinden aksesuarlara kadar pek çok şey nedeniyle değişebilir.

Fotoğrafçıların paket hizmetinden yararlanırsanız düğün albümü için ayrı bir ücret ödemek zorunda da kalmayabilirsiniz. Çünkü birçok fotoğrafçı sunduğu hizmet paketlerinin içerisine düğün albümlerini de ekliyor. Siz de düğün fotoğrafçıları için indirimleri takip ederek bütçenize uygun, içinize sinen fotoğraflar elde edebilirsiniz. Ayrıca maliyeti düşürmek için tüm fotoğraf çekimleriniz için tek bir fotoğrafçı ile anlaşabilirsiniz. Portfolyolarını incelediğiniz fotoğrafçılardan ücretsiz fiyat teklifleri isteyebileceğinizi de unutmayın!