Dış Çekim Fiyatları, Düğün Fotoğrafçısı İndirimleri

En uygun düğün fotoğrafçısı fiyatları Düğün.com'da! Düğününü ölümsüz kılacak fotoğraf çekimlerin hem profesyonel olsun hem de bütçeni sarsmasın istiyorsan kampanya ve indirimler için hemen tıkla!

Troy Wedding
%25 Indirim
23 1 4
Troy Wedding

Yıl Sonuna Kadar Dijital Paket %25 İndirimle 1500 TL !

MiA Fotoğraf Evi
%27 Indirim
115 3 21
MiA Fotoğraf Evi

Düğün.com Çiftlerine Özel Erken Rezervasyon İndirimleri !

Macro Stüdyo
%46 Indirim
67 4 5
Macro Stüdyo

Tam Gün Hikaye Avcısı Klip Anlaşmalarında %46 İndirim !

ProWed Bursa
%17 Indirim
81 9 12
ProWed Bursa

Erken Rezervasyon Fırsatı %17 İndirimle Sizleri Bekliyor !

Odak Wedding
%28 Indirim
98 3 13
Odak Wedding

Çiftlerimize Özel Dış Çekim +1 Dakikalık Klip %28 İndirimle 3250₺!

Bebusa Photography
%25 Indirim
51 3
Bebusa Photography

2023 Erken Rezervasyonlarında %25 İndirim!

Stüdyo S
%20 Indirim
145 7 2
Stüdyo S

2023 Erken Rezervasyonlarına Özel Dış Çekim Film Çekimi %20 İndirimle 4.000₺!

Duygu Taşdemir Photography
%25 Indirim
3 1
Duygu Taşdemir Photography

Düğün.com Çiftlerine Özel %25 İndirim Fırsatı Sizleri Bekliyor !


Diğer İhtiyaçların İçin Kampanyalar

Düğün Fotoğrafı Çekim Neye Göre Değişir?

Düğün fotoğraf çekimi için fotoğrafçı ararken ilk yapmanız gereken nasıl fotoğraflar istediğinizi belirlemektir. Konsept fotoğraflar mı istiyorsunuz, stüdyo çekimi ya da dış çekim düşünüyor musunuz ya da düğün hikayesi veya düğün klibi istiyor musunuz gibi soruların cevaplarını aramanızı öneririz. Tüm isteklerinizi belirleyerek fotoğrafçı arayışına girmeniz bütçenize uygun bir fotoğraf çekimi yaptırmanızla doğru orantılı olacaktır. Düğün fotoğraf paketleri indirimlerini de sık sık takip etmeye özen göstermelisiniz. Paket içerisindeki hizmetlerden istemediklerinizi çıkarttırabilir ve de başka taleplerinizi ekleyebilirsiniz.

Düğün hikayesi çekimi son yıllarda oldukça popüler hale geldi. Düğün hikayesi fiyatları ise, düğün hikayesi, belgeseli ya da klibi seçeneklerine göre farklılıklar gösteriyor. Çiftlerin çocuklarından şimdiki hallerine kadar her anı bulabileceğiniz düğün belgeseli için daha yüksek fiyatlandırma ile karşılaşırken, düğün klibi için oldukça uygun fiyatlar ödeyebiliyorsunuz. Tabii fotoğrafçınızın kullanacağı ekipmanların da fiyatı değiştiren etkenlerden olduğunu unutmayın.

Yaz düğünlerinin vazgeçilmezi dış çekim için fotoğrafçınızla anlaşmadan önce çekim yapılacak olan yeri, çekim konseptini ve ayırdığınız bütçeyi belirlemiş olmanız gerekiyor. Dış çekim fiyatları, fotoğrafçının çekim yapacağı yerden kullanacağı ekipmana, çekim konseptinden aksesuarlara kadar pek çok şey nedeniyle değişebilir.

Fotoğrafçıların paket hizmetinden yararlanırsanız düğün albümü için ayrı bir ücret ödemek zorunda da kalmayabilirsiniz. Çünkü birçok fotoğrafçı sunduğu hizmet paketlerinin içerisine düğün albümlerini de ekliyor. Siz de düğün fotoğrafçıları için indirimleri takip ederek bütçenize uygun, içinize sinen fotoğraflar elde edebilirsiniz. Ayrıca maliyeti düşürmek için tüm fotoğraf çekimleriniz için tek bir fotoğrafçı ile anlaşabilirsiniz. Portfolyolarını incelediğiniz fotoğrafçılardan ücretsiz fiyat teklifleri isteyebileceğinizi de unutmayın!