Muhammed Turgut Photography

1

E-posta Gönder

0342 255 5409

11 yorum

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000 TL'den az

Min. Paket Fiyatı

Konsept çekim

Çekim Türleri

Şehitkamil, Gaziantep

Lokasyon


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000 TL'den az
 • Teslim Süresi 1 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor
 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz? Çiftlerimizin istekleri doğrultusunda çekim mekanlarımızı belirlemekteyiz.

Hakkında

Hayatınızda oldukça büyük bir yer edinecek olan düğününüz için fotoğraf hizmeti almak istiyorsunuz ve bunun için geniş çaplı bir araştırma mı yapıyorsunuz? Sizleri Muhammed Turgut Photography ile tanıştırmak istiyoruz. Çiftlerin önem verdiği tüm detayları kalitesi ve tecrübesiyle sağlayan bir fotoğrafçıda, dilediğiniz fotoğraflara sahip olma şansı yakalayacaksınız!

Çiftlerimize çok daha iyi bir hizmet verebilmek için Gaziantep düğün fotoğraf mekânlarını sürekli araştırıyor, Gaziantep’in tarihi dokusundan ve doğal güzelliğinden yararlanıyoruz. Dış mekân çekimleriniz için istediğiniz her yere gidebiliyor, dilerseniz şehir dışında bile çıkabiliyoruz. Çiftlerimizin memnuniyeti, bizim mutluluğumuz!

Açıldığımız günden beri kendimizi sürekli geliştiriyor, size hep daha iyi bir hizmet sunma amacıyla çalışıyoruz. Kullandığımız ekipmanları devamlı yenileyerek sektörün en iyi markalarıyla çalışıyoruz. Her gelişmeyi yakından takip ediyor, her sene değişen stüdyo konseptlerine hâkim oluyoruz. Bu da, Gaziantep düğün fotoğrafçıları arasından farkımızı belli ediyor ve çiftlerin ilk tercihleri arasında olmamızı sağlıyor.

Tekrarının yaşanmayacağı bu mutlu ânların her bir dakikasını çok önemsiyoruz. Bu bilinçle çalışıyor ve çekimlerinizi gerçekleştirirken her ayrıntının üzerinde titizlikle duruyoruz. İlk görüşmemizden itibaren beklentilerinizi karşılama odaklı çalışıyor, çekim sürecini birlikte planlıyoruz.

Düğününüz için aklınız gelen her çekime hâkimiz. Profesyonel ekibimiz ve son teknolojik ekipmanlarımız ile dilerseniz düğün öncesi çekilen düğün hikâyesi, save the date, düğün belgeseli ve konsept çekimlerini gerçekleştirebiliyor, dilerseniz de düğün sonrası çekilen stüdyo çekimleri, dış mekân çekimleri, trash day çekimlerini sorunsuz bir şekilde tamamlıyoruz. Aynı zamanda çektiğimiz tüm fotoğrafları orijinal kopyaları ile birlikte 1 hafta içinde çiftlerimize teslim ediyoruz. Üstelik tüm montaj ve kurgularını tamamlayarak!

Eğer siz de hakkımızda daha fazla bilgi almak isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini kullanarak ya da formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Muhammed TURGUT

 • Telefon: 0342 255 5409

 • Adres: Batıkent mah. Abdulkadir Aksu bulvarı 09018 nolu cad. No : 1/B (Anneler Parkı girişi) Şehitkamil / Gaziantep

Muhammed Turgut Photography Yol Haritası

11 yorum

5

Kalite

Personel

İletişim


K&M

Kübra & Mustafa

Düğün Tarihi: 03.07.2019

Dış çekimimiz Çok Eğlencili Bir Çekim oldu öyle fotografcının yanında kasılmalar hiç olmuyo sanki arkadaşınla fotoğraf çekimi yapıyor gibisin 😊😊😊
Muhammed Turgut Photography

Muhammed Turgut Photography
Güzel düşünceleriniz için çok teşekkür ederiz. Mutluluklar diliyoruz.. ?


E&H

EZGİ & HALİL

Düğün Tarihi: 23.06.2019

Mutlu ve bir o kadar da stresli olan günümüzün çekimini daha ne kadar rahat geçirebilirdik bilinmez :) O kadar rahatlattınız ki her bir kare ayrı bi doğal olmuş. İşinizi severek yapıyor olmanızı karşınızdaki muhattaplarınıza fazlasıyla hissettiriyorsunuz. Biz çok eğlendik, fotoğraflara da hayran... devamı 

N&S

NERİMAN & SERHAN

Düğün Tarihi: 22.06.2019

İşin içinde samimiyet ve emek olunca ortaya bu kadar güzel iş çıkması zaten kaçınılmaz. Gösterdiğiniz özveri ve ilgi için çok teşekkür ederiz. Her daim tavsiyemizsiniz..:)

Z&A

ZEYNEP & ABDULKERİM

Düğün Tarihi: 12.06.2019

İlk görüşme anından itibaren samimi ve sağlıklı iletişim, süreç boyunca hep nezaketle yaklaşımınız, keyifli ve stressiz bir çekim sonunda mükemmel kareler.. Herşey için çok çok teşekkürler..Tabi ofisinizde döktüğümüz kahve için de ayrıca özür :))

E&M

ESRA & MÜNİR

Düğün Tarihi: 26.05.2019

Her beklentimizin fazlasıyla karşılandığı ve çok eğlendiğimiz bir çekim oldu. Çekim süresini dakika dakika hesaplayan fotoğrafçılar gibi olmayan, arada çay-kahve molası verme isteğimizi kırmayan, bizimle arkadaş gibi muhabbet eden bir fotoğrafçı :) Tabi bu kadar pozitif enerji de haliyle tüm... devamı 

S&E

SEDA & ERSİN

Düğün Tarihi: 11.05.2019

Fazlasıyla heyecanlı olduğumuz bu özel günümüzde pozitif enerjinizle bizi rahatlatarak çok keyifli bir çekim geçirmemizi sağladınız. Çekim yapan yabancı bir fotoğrafçı gibi değil de yakın bir arkadaşımızın bizi fotoğrafladığını hissettirdiniz. Sonucunda da çok çok beğendiğimiz karelere sahip olduk,... devamı 

N&A

NECLA & AHMET

Düğün Tarihi: 28.04.2019

İlk olarak gerçekten çok iyi bir kişiliğe sahipsiniz.. Bizimle ilgilenmeniz, bize yaklaşımınız çok iyiydi. Fotoğraflarımızın her bir karesini özenle çektiniz, kusursuz çekim için emek ve çaba sarfettiniz. Mükemmel bir gün geçirdik sizinle. Bu güzel yaklaşımınız, ilginiz ve işinizi severek... devamı 

B&F

BETÜL & FATİH

Düğün Tarihi: 28.04.2019

Heyecanımıza ortak olup mutluluğumuzu fotoğraf karelerine sığdırdınız. Çok güzel, eğlenceli bir çekimdi. Fotoğrafların hepsi birbirinden güzel oldu. Emeğinize sağlık iyiki yollarımız kesişmiş.. Düğün çekimimizde de görüşmek dileğiyle :)

A&B

AYŞENUR & BURAK

Düğün Tarihi: 14.04.2019

Nişan çekimlerimiz çok güzel çok eğlenceli geçti. Sizin enerjinizin bize yansıması ile sonuçları görünce ne kadar iyi çekimler olduğunu, güzel pozlar alındığını gördük. Bizim bu mutlu günümüzu ölümsüzlestirdiginiz için elinize emeğinize sağlık. Nişanlım ve kendi adıma teşekkür ederim.

E&Y

ELİF & YASİN

Düğün Tarihi: 07.04.2019

En mutlu anlarımızı bu kadar güzel karelere sığdırdığınız, çiftinizin istek ve beklentilerini bu denli önemsediğiniz, katı kurallarla değil de son derece esnek ve anlayışlı tutumunuz, son olarak da gösterdiğiniz samimiyet ve dostane yaklaşım için çok teşekkür ediyoruz.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!