Elit Prestij Fotoğrafçılık ve Organizasyon

3

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

Düğün belgeseli

Çekim Türleri

Şehitkamil, Gaziantep

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000-1.500 TL
 • Teslim Süresi 1 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 haftadan az

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Önerilen Firmalar

Sistem Fotoğrafçılık
47 3 10

Şahinbey

Sistem Fotoğrafçılık

Muhammed Turgut Photography
50 11

Şehitkamil

Muhammed Turgut Photography

Hüseyin Akkuş Photography
24 1 10

Şehitkamil

Hüseyin Akkuş Photography

Hakkında

Gaziantep Şehitkamil’de yer alan köklü fotoğraf firmalarından bir tanesiyiz. Yılardır işini en iyi şekilde yapmak için kendini geliştiren ve yenileyen profesyoneller arasında yer alıyoruz. Gaziantep Elit Prestij Fotoğrafçılık ailesi olarak sektörde öncü markalar arasında ye almanın gururuyla kaliteden ödün vermeden çiftlerimize hak ettikleri hizmeti sunuyoruz.

Düğün fotoğrafçılığı işimizin en keyifli yanı! Özel anları belgeleyerek yıllar geçse de her baktığınızda aynı heyecan duygusunu hissettiren çalışmalar yapıyoruz. Bunun için düğün günü boyunca yanınızda oluyoruz. Güzel gelin adaylarımızın makyaj ve saç tasarım sürecinden damat beylerin heyecanla kapıdan içeri girdiği ana kadar her sahneyi kaydediyoruz. Aşkınızın hikayesinde “Evet” dediğiniz anlara, ilk dansa, gelin partisi ve after partiye de yer veriyoruz. Düğün hikayesini sinematik video klipler olarak tasarlıyor, her montajlı video kaydı dijital ortamda teslim ediyoruz.

Fotoğraf baskıları da albümlere dönüştürdüğümüzü söylemiş miydik? Elit Prestij Fotoğrafçılık olarak stüdyomuzda albüm hazırlıkları başlamadan önce dış çekimler de tasarlıyoruz. Şehrin en güzel köşelerinde zarafetiniz ile doğanın binbir rengini bir araya getiriyoruz. Orman, koru, çiftlik, tarihi mekan, hatta aşkınızın başladığı sokakta çekim yapmayı tercih edebilirsiniz. Albümlerde yerini alacak dış çekimlere stüdyo çekimi de eklemek ister misiniz? Bizimle çalışırsanız bu mümkün. Yenilikçi bakış açısıyla hem teknolojiyi hem de sektörü takip eden ekibimiz stüdyo çekimlerinin en modern halini de size sunmak için hazır.

Albümler hâlâ merak ettiğiniz konu değil mi? Endişelenmeyin! Farklı ebat ve tasarımlarda pek çok albüm arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Sizin masalınızı fotoğraf ve videolarla anlatan ekibimiz, anıların belgelendiği albüm baskı çalışmalarında da kaliteden ödün vermiyor. En iyiyi hak eden her çiftimiz için çalışıyoruz…

Gaziantep Şehitkamil fotoğrafçıları arasında bizi tercih ediyorsanız, Elit Prestij Fotoğrafçılık ve Organizasyon iletişim formunu doldurabilirsiniz. Form sayfanın üst kısmında!

İletişim

Ali Agar

 • Adres: Emek Mah. Süheyla Tahaoğlu sokak No:40 Şehitkamil/Gaziantep

Elit Prestij Fotoğrafçılık ve Organizasyon Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!