Macit Art

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

Düğün belgeseli

Çekim Türleri

Merkez, Edirne

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000-1.500 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday

Hakkında

En özel gününüzü ölümsüzleştirdiğiniz düğün fotoğrafı çekimlerinizi Macit Art ailesi olarak büyük bir özenle ve sevgiyle yapıyoruz. Tüm içtenliğimiz ve tecrübemizle yüzünüzü gülümsetmek ve istediğiniz gibi bir albüm oluşturmanıza yardımcı olmak istiyoruz.

Edirne düğün fotoğrafçıları arasında isminden başarıyla söz ettiren bir firmayız. Fotoğraf çekiminiz öncesi sizinle tanışarak hayalini kurduğunuz kareler hakkında detaylı bilgi ediniyoruz. Çekimlerin yapılacağı dış mekan için çiftlerimize farklı alternatifler sunuyoruz. Edirne çekim mekanları arasında doğal güzelliğiyle ön plana çıkan yerleri seçebileceğiniz gibi şehir dışında da hizmet alabilirsiniz. Son kararı sizin istekleriniz doğrultusunda netleştiriyoruz.

Çekim esnasında içinizden geldiği gibi davranmanızı ve doğal olmanızı istiyoruz. Bol bol gülmenizi, kahkaha atmanızı ve sevgilinizle keyifli saatler yaşamanızı istiyoruz. Ekibimizle çekim süresi boyunca size destek oluyor ve bize ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda poz yönlendirmesi konusunda yardımcı oluyoruz. Çekim sırasında elde ettiğimiz görüntüleri zaman zaman size göstererek fikrinizi alıyoruz.

Dış çekim tamamlandığında ise her şeyin bittiğini düşünmeyin. Fotoğraflarınızı bilgisayar ortamında inceliyor ve gerekli gördüğümüz alanlarda düzenlemeler yapıyoruz. Işık oyunları ve çeşitli efektlerle yapaylıktan uzak bir görüntü elde ediyoruz. Orijinal kopyalarıyla birlikte size söz vermiş olduğumuz tarihte albümünüzü teslim ederek, eşinizle mutlu bir hayat diliyoruz.

Tüm bunlara ek olarak düğün belgeseli, düğün hikayesi, katalog çekimi, nişan ve save the date gibi farklı kategorilerde de çekim hizmeti sunuyoruz. Ücret kriterimiz ise almış olduğunuz hizmete ve içeriğine göre değişiklik gösteriyor.

Siz de Macit Art Edirne hakkında daha ayrıntılı bilgi almak, paket içeriklerimizi öğrenmek ve fiyat tekliflerimizi değerlendirmek için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgileri ile irtibat sağlayabilirsiniz. Bize ulaşmanın bir başka yolu ise yine sayfada bulunan iletişim formunun eksiksiz bir şekilde doldurularak “Ücretsiz teklif al” butonuna basılması ile oluyor.

İletişim

Enes Macit

 • Adres: EdirneYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!