Stüdyo Miraç

1

E-posta Gönder

1 yorum

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

Katalog çekimi

Çekim Türleri

Pamukkale, Denizli

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000-1.500 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellik

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Önerilen Firmalar

Stüdyo İstanbul
18 2

Pamukkale

Stüdyo İstanbul

Akar Fotoğrafçılık
223 8 26

Pamukkale

Akar Fotoğrafçılık

Kadir Dokgöz Fotoğrafçılık
50 21

Merkezefendi

Kadir Dokgöz Fotoğrafçılık

Hakkında

En güzel anları belgelemenin hayali ile 2013 yılında Pamukkale’de Miraç Fotoğraf Stüdyosu’nu açtık! Stüdyomuzda yıllardır değişmeyen kalite anlayışımız ile faaliyet gösteriyoruz. Tekrarı olmayan anlar için çekim yapıyor, Pamukkale’de düğün fotoğrafçısı olarak tanınıyoruz. 10 kişilik alanında uzman bir çekim ekibiyle birlikte çalışıyor, son teknoloji ekipmanları kullanıyoruz. Her çekimde yüksek çözünürlük ve canlı renklerde fotoğraf kareleri biriktiriyoruz. Video çekimleri de yaparak mutlu anlarınızı her açıdan kayıt altına alıyoruz.

Tüm bu hizmetler ve çok daha fazlası için sizi de stüdyomuza bekliyoruz! Dokuzkavaklar mevkiinde yer alan stüdyomuzda düğün ve dış mekan çekimleri için ön görüşme düzenliyoruz. Bu sayede çiftlerimizi de yakından tanıyor, hayal ettikleri her detayı öğreniyoruz. Hangi çekim türlerini tercih ettiğinizi mekan özelinde konuşuyoruz. Bu sayede her çekim türü için farklı konsept ve mekan seçimi de yapabiliyoruz. Modayı, sektörel gelişmeleri ve çekim trendlerini yakından takip eden ekibimizle size en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz.

Mekan seçimi konusunda kararsızlık mı yaşıyorsunuz? Endişelenmenize hiç gerek yok! İsterseniz, Stüdyo Miraç ailesi olarak daha önce çekim yaptığımız mekanlar arasından tavsiyelerde bulunabiliriz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan ekibimizle birlikte dilediğiniz hemen her yerde çekim yapabiliriz. Doğal ışığı kullanarak tasarlayacağımız çekimler için doğru açıları bulmamız yeterli! Şehir dışında da çekimler yaptığımızı söylemiş miydik?

Hazırlıklarımızı tamamladığımızda save the date, trash day ve konsept çekimleri gerçekleştiriyoruz. Düğün günü yanınızda olmayı da ihmal etmiyor, her anı farklı açılarla kaydederek yıllar geçse de tekrar tekrar izleyebileceğiniz sinematik montajlı videolar hazırlıyoruz. Bu sayede düğün hikayesini de kurguluyor ve dijital arşivde tüm fotoğraf ve videolara yer veriyoruz. Albüm hazırlıkları ve dijital baskı da yapıyoruz!

Siz de Stüdyo Miraç iletişim formunu doldurarak Denizli düğün fotoğrafçıları arasından bizi tercih edebilirsiniz. Haydi gelin, fiyat teklifleri ve randevu ile hazırlıklara başlayalım.

İletişim

Hidayet Gocen

 • Adres: Dokuzkavaklar Mah. Şehit İsa Özmen Cad. No : 5 Pamukkale / Denizli

Stüdyo Miraç Yol Haritası

1 yorum


A&O

AYŞE & OSMAN

Düğün Tarihi: 12.04.2015

ELİNİZE EMEĞİNİZE SAĞLIK ÇOK GÜZEL BİR GÜNDÜ HERŞEY İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!