Senemce Fotoğraflar

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000 TL'den az

Min. Paket Fiyatı

Düğün belgeseli

Çekim Türleri

Merkezefendi, Denizli

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000 TL'den az
 • Teslim Süresi 1 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 hafta

Özellik

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Önerilen Firmalar

Umut Uysal
25 10

Pamukkale

Umut Uysal

Kadir Dokgöz Fotoğrafçılık
50 21

Merkezefendi

Kadir Dokgöz Fotoğrafçılık

Stüdyo İstanbul
18 2

Pamukkale

Stüdyo İstanbul

Hakkında

Düğün ve dış mekan çekimleri bizim için çok önemli. Uzun yıllardır içinde bulunduğumuz sektörde de görüyoruz ki çiftlerimizle mutlu anlar yaşamadan özel kareler elde edemiyoruz. Bu yüzden Senemce Fotoğraflar ailesi olarak size bir teklifimiz var! Gelin, birlikte her anında eğlendiğimiz çekimler tasarlayalım.

Poz vermekten korkmadığınız, bir iş olarak düzenlenmeyen çekimler hayal edin; birlikte eğlendiğimiz ve hoş vakit geçirdiğimiz anlarda zaten objektiflerimize doğal güzelliğiniz yansıyacak. Ancak bunun için aynı dili konuşuyor ve çekimler sırasında sizin kendinizi özgür hissediyor olmanız gerekiyor. Bu nokta da yüz yüze görüşmeleri tercih ediyoruz. İsteklerinizi tüm detaylarıyla öğrenebileceğimiz; çekim türleri, konseptler ve mekan seçimlerini de yapabileceğimiz konuşmalar yapıyoruz. Hiç vakit kaybetmeden çekim türü ve mekanınıza uygun uygun ekipmanları da hazırlayarak çalışmalarımızı yürütüyoruz. Yeteneklerimize güveniyor, yılların verdiği tecrübeyi teknolojik alt yapı ile destekliyoruz. Denizli düğün fotoğrafçıları arasında bizi tercih ettiğinizde; her karede ve videoda yüksek kaliteyi, yıllar geçse de eskimeyecek çalışmalar sunmayı vaat ediyoruz.

Bu arada Senemce Fotoğraflar ekibi olarak Denizli’de en güzel dış çekim mekanlarını da sizin için araştırdık. Save the date, trash day, konsept çekimler ve düğün klipleri için birbirinden farklı seçenekleriniz var. Düğün mekanında, gelin partisi veya gelin alma sırasında da yanınızda olabileceğimizi unutmayın. Bizimle birlikte evlilik sürecinin her anını içinde bulunduran büyük bir düğün arşiviniz olacak. Albüm, montajlı sinematik düğün videoları ve sosyal medya kliplerinizi tasarlamak için heyecanla sizi bekliyoruz.

Yüzünüzdeki tebessüm ve özgürce verdiğiniz pozlar sayesinde kendinizi moda çekimlerindeki mankenler gibi hissetmeye hazır mısınız? Denizli dış çekim fotoğrafçısı olarak biz hazırız. Yapmanız gereken tek şey sayfanın üst kısmında yer verdiğimiz Senemce Fotoğraflar iletişim formunu doldurmak.

İletişim

Senem Turan

 • Adres: MerkezYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!