Foto ufuk

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

Min. Paket Fiyatı

Merkezefendi, Denizli

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000-1.500 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 6 hafta

Özellik

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Nişan çekimi, Katalog çekimi, Konsept çekim
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor
 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz? Çiftlerin istediği yerlerde çekimler gerçekleştiriyoruz.

Önerilen Firmalar

Akar Fotoğrafçılık
216 8 26

Pamukkale

Akar Fotoğrafçılık

Umut Uysal
25 10

Pamukkale

Umut Uysal

Stüdyo İstanbul
6

Pamukkale

Stüdyo İstanbul

Hakkında

Sizin özel anlarınız ve özel günleriniz bizim için de önem arz etmekte Foto Ufuk Denizli olarak 1997 yılından bu yana Merkezefendi’de hizmet veriyorum. Fotoğrafçılıkla küçük yaştan beri ilgileniyorum. İşi mutfağında yani karanlık odada öğrenerek kendimi geliştirdim. Eğitim ve seminerlere katılarak fotoğrafçılık alanında farklı bir bakış açısına sahip oldum. Kaliteyi ekibimle birlikte sizinle buluşturuyoruz. Çekimlerimizi kaliteli ekipmanlar kullanarak gerçekleştiriyoruz ve eşsiz fotoğraflara imzamızı atıyoruz.
Nişan, düğün, sünnet ve yeni doğan fotoğrafları çekerek mutlu günlerinizin her adımında sizinle birlikte oluyoruz. Hayatınızı birleştirdiğiniz ve heyecan dolu olduğunuz düğün gününüzün her aşamasıyla yakından ilgileniyoruz. Bizimle iletişime geçtiğiniz ilk andan itibaren tarzınızı öğreniyoruz ve tarzınıza uyan koseptler geliştiriyoruz. Geçmiş çekimlerimizde yaptığımız çalışmalarımızı size sunarak istediğiniz çekim tarzını öğreniyoruz. Düğün günü hazırlık aşamalarınızdan başlayarak fotoğraflarınızı çekmeye başlıyoruz. Gün boyu ister stüdyo ister dış mekân da çekimler yapıyoruz. Eğlenceli çalışma tarzımızla sizi rahatlatıyor ve güzel pozlar vermenizi sağlıyoruz. Düğün organizasyonu gerçekleştireceğiniz mekâna gelerek düğün klibinizi çekiyoruz. Çekimler sonunda panoramik albüm ve klasik albüm çeşitlerimizi size sunarak fotoğraflarınızın basım aşamasına geçiyoruz. Fotoğraf ve video çekimlerinizden oluşturduğumuz 3-5 dakikalık düğün hikayenizi istediğiniz müzikle birleştirerek alışılmışın dışında bir çalışmaya imza atıyoruz.
Denizli de Pamukkale Burdur’da Salda Gölü ve Lavanta köyüne giderek doğayla buluştuğunuz karelerinizi çekiyoruz. İsteğiniz doğrultusunda farklı illerde de hizmet verebiliyoruz. Siz de düğün fotoğraflarınızın tecrübeli eller tarafından çekilmesini istiyorsanız yandaki formu kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Mehmet Ali Akkaya

 • Adres: Saraylar Mah.doktorlar CAD.girişi Polaris KARŞISI..denizli

Foto ufuk Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.