Sanat Wedding Photography

E-posta Gönder

1 yorum

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

Pamukkale, Denizli

İlçe, İl


Hakkında

Düğün fotoğraflarınızın aşkınızı anlatan en güzel anılarınız olması için işini profesyonelce yapan, tecrübeli bir ekiple çalışmanız oldukça önemli. Bu nedenle biz Sanat Wedding Photography Denizli düğün fotoğrafçısı olarak 2015 yılından beri 4 kişilik profesyonel ekibimizle çiftlerin mutluluklarını ölümsüz kılmak için kaliteli hizmet sunuyoruz.

Düğün fotoğraflarınız ve videolarınız için size en iyi hizmeti sunabilmek için son derece profesyonel ekipmanlar kullanıyoruz. Fotoğrafçılık tekniklerini ve ışığı ustalıkla kullanmasını bilen profesyonel ekibimiz sayesinde yaşadığınız anın tüm güzelliklerini canlı bir şekilde kaydediyoruz. Her çekimde size daha iyi bir hizmet vermek için son fotoğrafçılık trendlerini yakından takip ediyor, donanımlarımızı devamlı olarak yeniliyoruz. Fotoğrafçılık sektöründeki son teknolojileri yakından takip ederek, drone ile de çekimlerinizi havadan yapabiliyoruz. Bu sayede en güzel açılardan aşkınızı kaydedip, nefes kesici düğün fotoğraflarına ve videolarına sahip olmanızı sağlıyoruz.

Çekimlerinizde öncelikle sizin beklentilerinizi tam olarak karşılamaya çok özen gösteriyoruz. Bunun için çekimlerinize başlamadan önce sizinle bir ön görüşme gerçekleştiriyoruz. Bu ön görüşmelerde düğün fotoğraflarınız ve videolarınız hakkında kurduğunuz tüm hayalleri ayrıntılarıyla dinliyoruz. Ardından bu hayallerinizin ötesine geçmek için özenle çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Düğün klibi, düğün hikayesi, düğün belgeseli gibi dilediğiniz her çekim türünde hizmet verebiliyoruz. Yaptığımız sinematik çekimlerle düğün gününüzü izlemeye doyamayacağınız ödüllük bir filme dönüştürüyoruz. Dilerseniz hayatınızın en özel gününe kuaför hazırlıklarından itibaren dahil oluyor, hiçbir anını unutmak istemeyeceğiniz düğün gününüzü tam gün video çekimleriyle kaydediyoruz.

Çiftleri hayallerindeki düğün fotoğrafları ve videoları ile buluşturmak için şehir dışında da hizmet veriyoruz.

Siz de Sanat Wedding Photography ile en mutlu anlarınızı bakmaya doyamayacağınız birer sanat eserine dönüştürmek isterseniz bizi tercih edebilirsiniz. Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ve Sanat Wedding Photography Denizli düğün fotoğrafçısı fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanında bulunan formu doldurabilirsiniz.

İletişim

Hakan Tanik

Göktürk Özdoğan

  • Adres: Fatih, 1925. Sk. No:60, 20190

Sanat Wedding Photography Yol Haritası

1 yorum

5

Kalite

Personel

İletişim


H&B

Hüseyin & Banu

Düğün Tarihi: 23.11.2019

Göktürk bey ve ekibi ile Düğün öncesi dış çekimlerimizi çok büyük bir keyifle yaptık. Gerek çekim öncesi gerekse çekim sonrasında teslim aldığımız albümlerimizden çok memnun kaldık. Kendilerine göstermiş oldukları ilgi ve başarılı çalışmalarından dolayı çok teşekkür ederiz. Evlilik arifesinde olan... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!