Berkay Pınar

E-posta Gönder

1 yorum

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

Merkez, Denizli

İlçe, İl


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000-1.500 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 2 hafta

Özellik

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Konsept çekim, Nişan çekimi, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Save the date, Katalog çekimi, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor
 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz? Otantik, Mistik mekanlarda...

Hakkında

Uzun yıllardır profesyonel olarak özel gün çekimleri yapan bendeniz Berkay Pınar ve ekibim sizinle tanışmaktan ve eğer dilerseniz birlikte çalışmaktan mutluluk duyarız. Antalya merkezli bir ekip olarak düğünler başta olmak üzere insanların hayatlarındaki en değerli günleri ve zamanları başarılı bir şekilde kaydederek yıllarca unutamayacakları hatıralara dönüştürüyoruz. Türkiye çapında her yere ve yurtdışında ise pek çok yere gidebiliyor, mesleğimizin gerektirdikleri ile alakalı hiçbir sınır tanımıyoruz. Çokça talep aldığımız ve çekimler için ziyaret ettiğimiz illerden bir tanesi de Denizli ve burada da çiftlerle buluşup hayallerindeki fotoğrafları onlara hediye ediyoruz.

Denizli düğün dış çekimleri yaparken hem daha önceki çekimlerimizden hem de yeni keşiflerimizden hareketle çiftlere bolca seçenek sunuyoruz. Düğünlerinin konseptine göre doğa manzarasına veya mimari ve tarihi özelliklere sahip her yer bizim stüdyomuz olabilir. Eğer çiftlerimizin kendi seçimleri varsa tabii ki önceliği oraya veriyoruz. Fotoğraf haricinde kamera çekimleri de yaparak birbirinden güzel videolar oluşturabiliyoruz. Düğün hikayeleri, mini klipleri gibi videolarımızı en kaliteli ekipmanlarla yüksek çözünürlükte kaydederek ortaya çıkarıyoruz. Video çekimlerimiz için son teknoloji ekipmanlarımız arasında jimmy jib ve havadan çekimler için drone kameramız da mevcut.

Çiftlerimiz hizmetlerimizi rahatça görerek seçimlerini yapabilsinler diye her yıl yenilediğimiz bazı paketler belirliyoruz. Çekim türünden lokasyona, çekim tarihi ve süresinden diğer tüm etkenlere kadar her bir detayı belirtiyoruz. Bu sayede gelin ve damatlarımız hem zevklerine hem de bütçelerine göre en uygun paketi seçebiliyorlar. Hizmetlerimiz bunlarla da sınırlı değil, konforlu bir yolculuk için dış çekimlere 4x4 aracımızla transfer sunabiliyoruz. Konseptler ve aksesuarlar için gardırobumuz vasıtasıyla çekimlere renk katıyoruz.

Berkay Pınar ve ekibi olarak bizimle çalışmak isterseniz yandaki formu doldurarak ulaşabilir, Denizli dış çekim fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

İletişim

Berkay Pınar

 • Adres: Isparta


1 yorum


G&B

GÖZDE & BARIŞ

Düğün Tarihi: 08.09.2018

Berkay beyi internet üzerinden uzun araştırmalarımız sonucu bulmuştuk ve iyi ki de bulmuşuz diyoruz. Daha ilk telefon konuşmasından itibaren kendinden ve işinden emin oluşu gönlümüzü çaldı. Bizi en ince detaylara kadar bilgilendirdi. Çekim günü geldiğinde hava şartlarının kötü olması sebebiyle... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!