Yüksek Kare Film

E-posta Gönder

0850 532 9486

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.500-2.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Düğün belgeseli

Çekim Türleri

Nilüfer, Bursa

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.500-2.000 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor
 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz? Doğa, tarihi mekanlar, deniz kenarı, doğal kasabalar. Çişftlerimizin isteği doğrultusunda Türkiye'nin tüm şehirlerinde çekimler yapmaktayız.

Kampanyalar ve Paketler

Yüksek Kare Film

Sezon Sonu Paket Kampanya %46 İndirimli!

Dış mekan fotoğraf çekimi ve save the date klip çekimi sadece 2.000 TL. Kampanya sadece hafta içi çekimlerini kapsamaktadır. Gün batımı dahil 3 saat çekim süremiz bulunmaktadır.

Save The Date Klip: Dış çekimde yapacağımız klibin süresi bir dakikadır, drone çekimi dahildir. Birlikte belirleyeceğimiz kurguya uygun müzik ile sinematik bir klip oluşturmaktayız.

Dış Mekan Fotoğraf Çekimi : 1 adet 30*60 boyutunda büyük boy albüm, 2 adet aile albümü, 1 adet 50*70 poster ile birlikte tüm dijital fotoğraflarınızı teslim etmekteyiz.

Kampanyamız; düğün sonrası, save the date ve nişan çiftleri ile kısıtlıdır.

Detaylı bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz. Bu kampanyadan faydalanabilmek için minimum 2 hafta öncesinden rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir.

Son gün 31/03/2021


Hakkında

" Düğün sektöründe fotoğraf ve klip alanlarında yüzlerce çiftten edindiğimiz tecrübe ile yenilikci, hayal gücünün sınırlarını zorlayan ekibimiz ile sizlere özel anılar bırakmak için buradayız.Yüksek Kare Film & Prodüksiyon çatısı altında yer alan YKF Wedding; Türkiye’nin her yerinde düğün ve organizasyon çekimleri hizmeti vermektedir. YKF Wedding, başta film hizmeti olmak üzere; düğün belgeseli, evlilik teklifi filmi, dış mekan çekimi albüm, havadan çekim ve özel gün çekimleri yapmaktadır. Genç, dinamik ve yaratıcı ekip vizyonumuz ile daima farklı olanı ortaya koyarak sizlere en güzel görselleri sunma gayreti içerisindeyiz.
Ekibimizin tamamı fotoğraf veya video alanlarında kendi sektörel deneyimlerine sahip, profesyonel kişilerdir.
2013 yılından bu yana yaptığımız çalışmalarda sadece Bursa'da değil 7 ülke, Türkiye'nin 7 bölgesi ve 26 şehirde wedding ve prodüksiyon alanında yüzlerce müşterimizi memnun etmenin gururunu yaşamaktayız. Biliyorsunuz ki bazı anların güzelliği, o anın eşsizliğinde saklıdır. Bu güzel anlarınızı geri getiremez ve tekrarını yaşayamazsınız. Bundan dolayı sizin enerjinize uygun bir ekiple çalışmak, baktıkça ve paylaştıkça mutlu olacağınız görselleri elde etmek durumundasınız. Biz YKF Wedding olarak, Türkiye'nin neresinde olursanız olun sizinle özel gününüz öncesinde yapacağımız görüşmelerde sizin enerjinize en uygun örnekleri sunmakta, fikirler üretmekteyiz. Farklı, yaratıcı ve güncel içerikler üretmekteyiz. Farklı olmak güzeldir.
Temennimiz, en yakın zamanda sizlerle de tanışıp özel gününüzü ölümsüz kılacak ve her zaman güzel hatırlanacak anlarınıza imzamızı atmamızdır. Görüşmek üzere, mutlu kalın..."

İletişim

Onur Kurnaz

 • Telefon: 0850 532 9486

 • Adres: Esentepe Mah. Gürler Cad. 102/A Bursa/Nilüfer

Yüksek Kare Film Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!