Stüdyo Onur Yavuz

E-posta Gönder

2 yorum

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.500-2.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Düğün belgeseli

Çekim Türleri

Mustafakemalpaşa, Bursa

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.500-2.000 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor
 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz? Sizlerle karşılıklı fikir alışverişinde bulunarak çekim yerlerine karar vermekteyiz.

Önerilen Firmalar

Bilser Şen - Fotoğraf Fabrikası
150 6 21

Nilüfer

Bilser Şen - Fotoğraf Fabrikası

2.000-3.000 TL
Konsept çekim
Mutlu Son Photography
626 10 42

Nilüfer

Mutlu Son Photography

1.500-2.000 TL
Düğün belgeseli
Bahadır Aydın Fotoğrafçılık
143 9

Yıldırım

Bahadır Aydın Fotoğrafçılık

1.500-2.000 TL
Konsept çekim

Hakkında

Stüdyo Onur Yavuz olarak uzun yıllardır sektörde faaliyet gösteriyoruz ve gerek kalitemiz gerekse vizyon sahibi bakış açımız sayesinde Bursa fotoğraf stüdyoları arasında farkımızı ortaya koyuyoruz. Bursa’nın en nadide ilçelerinden Mustafakemalpaşa’nın Hamzabey semtinde bulunan stüdyomuzda uzun yıllardır harika işlere imza atıyoruz. Burada müşterilerimizi her zaman güler yüzlülükle ağırlıyor ve onlara ihtiyaç duydukları hizmeti en iyi şekilde veriyoruz. Bunu da işini severek ve de profesyonelce yapan ekibimize borçluyuz, hepimiz kendi alanlarımızdaki uzmanlıklarımızla en iyisi için çalışıyoruz.

Bir fotoğraf stüdyosu olduğumuzdan çok yönlüyüz ve pek çok sayıda işi yapabilme yetisiyle donanımına sahibiz. Ancak yoğunluklu olarak çalıştığımız ve kendimizi en iyi şekilde ifade ettiğimize inandığımız alan kuşkusuz özel gün çekimleri. Bu doğrultuda en çok çiftleri ilgilendiren; düğün töreni, nişan merasimi ve kına gecelerini fotoğraflama şansına erişiyoruz. Bu özel günlerde izleyeceğimiz yolu ve çekimimizin ne gibi detaylara sahip olacağını çiftimizle birlikte kararlaştırıyoruz. Randevulaşarak tam gününde ofisimizde buluşuyor, çifti tanıyor ve ne gibi beklentileri olduğunu öğreniyoruz.

Çiftlerimize hizmetlerimizi aktarırken dönem dönem yaptığımız kampanyalarımızdan da söz ediyoruz. Böylece hem zevklerine hem de bütçelerine göre seçimlerini kendileri yapabiliyorlar. Sunduğumuz seçenekler arasında çekimin stüdyoda mı yoksa dış mekanda mı gerçekleşeceği, Bursa’da mı şehir dışında mı olacağı, saati ve süresi, mekan seçimi, albüm boyutu ve modeli, fotoğrafın yanında video çekimlerin de olup olmayacağı gibi konular yer alıyor.

3 kişilik bir ekip olduğumuz için işin hacmine göre çekim günü ve saati buluşma yerimizde oluyor, çiftimize eğlenceli ve neşeli bir atmosfer yaratarak en doğal hallerini yakalayabiliyoruz. Saatlik veya tüm gün süren çekimlerimizde göze estetik gelen her mekanı kullanabiliyoruz.

Bursa düğün fotoğraf çekimi için kendinizi emin ellere emanet etmek isterseniz Stüdyo Onur Yavuz ekibi olarak bizi tercih edebilirsiniz. Daha fazla detay için yandaki formu doldurmanız yeterli.

İletişim

Onur Yavuz

 • Adres: Hamzabey Mah. Bursa Cad. No:104/A Mustafakemal Paşa / Bursa

Stüdyo Onur Yavuz Yol Haritası

2 yorum


Z&M

Zeynep & Mahmut

Düğün Tarihi: 07.07.2018

Çok eğlenceli bir gün geçirdik.asıl eğlenceli olansa fotoğrafları gördüğümüz zamandı.beklentimizi tamamiyle karşılamıştı.kesinlikle tavsiye ediyorum.

C&İ

Ceren & İsmail

Düğün Tarihi: 21.07.2018

Fotoğraflara bayıldık.Onur bey ve ekibi çok ilgiliydi.3 mekan gezip fotoğraf çekimini tamamladık.biz yorulmasak daha da devam edeceklerdi.en başta şüphelerimiz olmasına rağmen kesinlikle pişman olmadık.bence siz de olmazsınız.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!