Scatto Fotoğraf & Tasarım Stüdyosu

Listeme ekle
0850 532 8501
E-Posta Gönder
Scatto Fotoğraf & Tasarım Stüdyosu


YORUMLAR (7)

+ Yorum Yaz
E&B Elif & Burak Düğün Tarihi: 20/05/2017

Bora Bey Ve Elif Hanım Çekimlere Çift Olarak Geliyorlar. Güler Yüzleri Ve Esprili Tavırlarıyla Psikolojik Olarak Çok Olumlu Enerji Verdiler Bize. Poz Verirken Kendimizi Kasacağımızı Düşünüyorduk Fakat Vermiş Oldukları Enerji Ve Bizi Yönlendirmeleriyle Harika Fotoğraflar Ortaya Çıktı. İlgili Ve Sevecen Tavırları Ile Çok Rahat Bir Çekim Oldu. Çekim Öncesinde, Çekim Esnasında Ve Sonrasındaki Ilgili Tavırları Ve Samimiyetleri Ile Bizi Çok Memnun Ettiler. Kuşkusuz Herkese Bu Neşeli Nişan Çekimini Tavsiye Ederim.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
E-mail adresiniz üçüncü kişilerle paylaşılmaz!
FİYAT TEKLİFİ AL

Fiyat talebiniz doğrudan firmaya gönderilir. Scatto Fotoğraf & Tasarım Stüdyosu sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Düğün Bütçeni Oluşturmak için


FİRMA DETAYLARI

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000-1.500 TL
 • Teslim Süresi 3 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellik

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehirdışında Çekim
 • Yurtdışında Çekim
 • Orjinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün hikayesi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday, Düğün klibi
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Hakkında

Herkes bir hikayesi olsun ister; kimi hayatlarındaki en önemli günü, kimi hayata yeni bir can katışının, kimi ise normal sıradan bir günün bir anın ölümsüzleştirilmesini ister. İsteğiniz her ne olursa olsun. Doğru ekip, doğru mekan ve doğru zaman ile alternatifler sunuyoruz. Sizin hikayenizi yazmanızda yardımcı oluyoruz...
.

İLETİŞİM

0850 532 8501
E-Posta Gönder
Yetkili Kişi Elif Şahin Adres İhsaniye Mh. Cami Sk. No:54/A Nilüfer/Bursa
Nilüfer,

YORUMLAR (7)

+ Yorum Yaz
N&M Neslihan & Mehmet Düğün Tarihi: 01/10/2017

Bora ve Elif çifti, en özel günümüzün hikayesini oluşturmakta bize çok yardımcı oldular. Eğlenceli tavırları ve rahatlatıcı konuşmaları ile harika fotoğraflarımız oldu. İkisine de çok teşekkür ediyor ve evlenecek herkese tavsiye ediyorum.

G&M GÜLCAN & MUSTAFA Düğün Tarihi: 08/09/2017

Çok profesyonel olan bora kardeşimi tebrik ediyorum düğün çekimimizde bize hayalimizden fazlasını yaşattı. 1 kare fotoğraf için bile inanılmaz bir profesyonellikle konuya yaklaşıyor
Çok teşekkür ediyorum herkese tavsiye ediyorum
Mustafa/ gülcan çifti

T&T Tuğçe & Tarık Düğün Tarihi: 07/03/1992

Bora ve Elif çifti ile harika nişan fotograf çekimi gerçekleştirdik gerek ilgileri gerekse iş ahlakı bakımından muntazam karşılandık kesinlikle tavsiye ediyorum.

E&U Ebru & Uğur Düğün Tarihi: 16/09/2017

Sevdiğimle Ilk Kez Nişanımız Da Profesyonel Bir Objektif Karşısına Geçtik Ve Hiç Zorlanmadık, Kendimizi Hiç Kasmadık. Bora Bey Ve Eşi Gerçekten Çok Sempatik Bir Ikili. İşlerini Severek Yapıyorlar Ve Bu Durum Biz Fotoğraf Çekinenlere De Olumlu Anlamda Çok Güzel Bir Enerjiyle Yansıyor. Kendilerine Buradan Da Çok Teşekkür Ediyor Ve Kendilerini Kesinlikle Tavsiye Ediyoruz!

Firma tarafından eklenen teşekkür mektubudur. Beğen
M&A Mine & Altan Düğün Tarihi: 08/07/2017

Bora Bey Ile Yaptığımız Fotoğraf Çekimimiz Çok Güzel Geçti. Yıllarca Saklayacağımız Fotoğraflarımızı Çektiği Için Ayrıca Samimiyeti Ve Güler Yüzlülüğü Için Çok Teşekkür Ediyoruz. Tüm Çevreme Tanıdığım Tanımadığım Herkese Tavsiye Ediyorum.

Firma tarafından eklenen teşekkür mektubudur. Beğen
 
Scatto Fotoğraf & Tasarım Stüdyosu ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Scatto Fotoğraf & Tasarım Stüdyosu hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap