Pasha Fotoğrafçılık

2

E-posta Gönder

0850 532 9615

1 yorum

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

Düğün belgeseli

Çekim Türleri

Osmangazi, Bursa

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000-1.500 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Çekim türü

Hakkında

Siz aşkla gülerken, biz profesyonel ekibimizle fotoğraflarınızı çekmek için orada olacağız! Her bütçeye uygun paketlerimiz ve güler yüzlü hizmetimiz ile en özel anlarınızı sonsuzluğa taşıyoruz.

Tamamen içinize sinen fotoğraflara sahip olabilmeniz için ilk olarak sizinle bir ön görüşme yapıyoruz. Bu görüşmelerimizde sizi daha yakından tanımaya çalışıyor, hayalini kurduğunuz kurgu ve konseptleri bulmak için tüm detaylarla yakından ilgileniyoruz. Konsept konusunda kararsız olan çiftlerimize edindiğimiz tecrübeler ışığında danışmanlık hizmeti de veriyoruz.

Pasha Fotoğrafçılık Bursa olarak, gelin ve damat albümü, nişan çekimi, konsept çekim, sünnet düğünü albümü, drone çekimi, jimmy jip çekimi, düğün hikâyesi, etkinlik sırasında fotoğraf satışı ve kısa klip gibi hizmetlerin tümüne sahibiz. İhtiyaçlarınıza göre belirlediğimiz çekim türlerimiz ve uygun fiyat politikamız ile en özel anlarınıza şahitlik etmekten mutluluk duyacağız.

Fotoğraf çekimlerinizi doğanın en güzel haline şahitlik edeceğimiz doğal bir alanda mı, yoksa mavinin verdiği huzurla derin bir nefes alacağınız deniz kenarında mı yapalım? Siz dış mekân yerinizi seçin ve gerisini bize bırakın. Şehir dışında çekim olanağımızın bulunduğunu da belirtelim. Fotoğraf çekimlerini stüdyoda yaptırmak isteyen değerli çiftlerimiz için de birbirinden güzel nostaljik fotoğraflar çekebiliyoruz.

Çekim sürecinin güzel geçmesi kadar önemli olan diğer bir detay da fotoğraflarınızın kalitesi. Son teknolojiyle üretilmiş ekipmanlara sahip olduğumuzdan uzun yıllar boyunca ilk görüntüsüyle saklayabileceğiniz albümler hediye ediyoruz size. Üstelik fotoğraf ve videolarınızı 4 hafta içerisinde orijinal kopyalarıyla birlikte teslim ediyoruz.

En özel gününüzde romantik ve unutulmaz anılar biriktirmenize yardımcı olmak için Pasha Fotoğrafçılık olarak biz buradayız! Peki siz neredesiniz?

İmkânlarımızdan yararlanmak ve Bursa düğün fotoğrafçısı fiyatlarımızı öğrenmek için hemen sayfanın üst kısmında bulunan iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

İletişim

Muammer Yangın

 • Telefon: 0850 532 9615
 • Adres: Çiftehavuzlar Mah. Etibank Cad. No:129/A Osmangazi / Bursa

Pasha Fotoğrafçılık Yol Haritası

1 yorum


N&L

Nilgün & Levent

Düğün Tarihi: 14.07.2018

Öncelikle ilginiz ,gülen yüzünüz ve sabrınız :) için çok teşekkür ederiz. Sayenizde muhteşem bir albümümüz oldu. Baskı öncesi bize tasamları gösterip onay istemeniz çok ince bir düşünceydi. Herşey için tekrar tekrar teşekkür ederiz.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!