Foto Sentez

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000 TL'den az

Min. Paket Fiyatı

Düğün belgeseli

Çekim Türleri

Nilüfer, Bursa

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000 TL'den az
 • Teslim Süresi 6 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Önerilen Firmalar

Stüdyo S
75 2 1

Nilüfer

Stüdyo S

1.000 TL'den az
Düğün belgeseli
Foto Yusuf
41 2 16

Osmangazi

Foto Yusuf

1.000 TL'den az
Düğün belgeseli
Uluçay Fotoğrafçılık
19

Gürsu

Uluçay Fotoğrafçılık

1.000-1.500 TL
Konsept çekim

Hakkında

Belki de yıllardır hayalini kurduğunuz düğün gününüz yaklaşıyor ve siz o güzel günü yıllar sonra bile tüm canlılığıyla hatırlamak istiyorsanız bu noktada profesyonel ellerde çekilmiş düğün fotoğraflarınızın ve videolarınızın yeri oldukça büyük. Biz Foto Sentez Bursa olarak 15 yılı aşkın deneyimimizle size kusursuz anılar bırakmak için hizmet veriyoruz. Yıllardır mutluluklarına şahitlik ettiğimiz çiftlerden çok şey öğrendik ve onlara unutulmaz anılar bıraktık. Sizin düğün anılarınızın da muhteşem olması için çalışmalara başlamaya hazırız.

Tecrübe sahibi ve profesyonel bir ekibe sahibiz. Bu şekilde fotoğraf tekniklerini en iyi şekilde kullanıyor, ışığı doğru kullanarak size kusursuz düğün fotoğrafları ve videoları sunuyoruz. Kendimizi devamlı olarak daha ileri taşımak için son teknoloji ekipmanlar kullanıyor, donanımlarımızı devamlı olarak yeniliyoruz.

Çekimlerimizden önce sizinle yaptığımız görüşmelerde, düğün fotoğraflarınıza ve videolarınıza dair tüm beklentilerinizi ayrıntısıyla öğreniyoruz. Bu bilgiler doğrultusunda hayallerinizdeki fotoğraf ve videolara ulaşana kadar çalışmaya devam ediyoruz.

Fotoğraflarınızda öncelikle sizi en doğal halinizle karelere yansıtmaya çok özen gösteriyoruz. Bunun için sıradanlaşmış pozların dışında, kendiniz gibi olabileceğiniz çekimler yapıyoruz. Çekimlerinizin her aşamasında rahat hissedeceğiniz, keyifli bir ortam sağladığınız için de kameraların önünde doğal davranmanız hiç de zor olmuyor.

Eğer stüdyo çekimi tercih ederseniz de son teknoloji ekipmanlar kullandığımız stüdyomuzda özgün ve kaliteli düğün fotoğraflarınızı çekebiliyoruz.

Video hizmetlerimizle de sinematik, profesyonel çekimlerle düğün gününüzün üstünden yıllar geçse de o güzel anlara tekrar dönebilmenizi sağlıyoruz. Düğün klibi, düğün belgeseli, düğün hikayesi gibi dilediğiniz her tarzda çekimlerinizi yapabiliyoruz.

Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ve Foto Sentez Bursa düğün fotoğrafçısı fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanında bulunan formu doldurmanız yeterli. Biz tecrübemizi ve fotoğrafçılık aşkımızı birleştirerek size kusursuz anılar bırakmak için sabırsızlanıyoruz.

İletişim

Nihat Öztürk

 • Adres: Ataevler Gazi Cad. No:8 Nilüfer Bursa

Foto Sentez Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!