Cüneyt Akçakın Art Photography

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.500-2.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Düğün belgeseli

Çekim Türleri

Nilüfer, Bursa

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.500-2.000 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Önerilen Firmalar

Baharsu
14 4

Osmangazi

Baharsu

2.000-3.000 TL
Düğün belgeseli
Bahadır Aydın Fotoğrafçılık
136 9

Yıldırım

Bahadır Aydın Fotoğrafçılık

1.500-2.000 TL
Konsept çekim
Mutlu Son Photography
626 10 42

Nilüfer

Mutlu Son Photography

1.500-2.000 TL
Düğün belgeseli

Hakkında

Merhabalar! Ben Cüneyt Akçakın. Düğün fotoğraflarınızı çekmek ve bu anları en iyi şekilde ölümsüzleştirmek için fotoğrafçınız olmak istiyorum. Dilerseniz kendimi ve yaptığım işleri kısaca anlatayım. Kararı siz verin.

Düğün fotoğrafçısı ile çiftlerin birbirini iyi tanıması gerektiğini düşünüyorum. Bir fotoğrafçı çiftlerin istek ve beklentilerini en iyi şekilde karşılaması için tarzlarını ve stillerini bilmeli. Tabii çiftler de hangi çekim türlerinde eğitim aldığını, uzmanlıklarını ve bunun gibi detayları öğrenmeli. Ben 1973 yılında Bursalı bir ailenin çocuğu olarak doğdum. Öğrenimimi Bursa’da tamamladıktan sonra IT, Tıbbi mümessil, bölge müdürü, satış müdürü, genel koordinatör, medikal direktör ve genel müdür gibi pozisyonlarda görev aldım. Uzun yıllar kurumsal firmaların üst düzey yöneticiliğini gerçekleştirdikten sonra fotoğrafçılığın hayatımda ne kadar önemli bir yeri olduğunu fark ettim ve bu sektöre adım atma kararı aldım. 10 yıl İstanbul’da ikamet ettikten sonra şu an Bursa’da aktif olarak fotoğrafçılık yapmaya devam ediyorum.

“Öğrenmenin yaşı yoktur!” diyenlerdenim ve bu felsefe ile sürekli yeni şeyler öğrenmeye çalışıyorum. Fotoğrafçılık ile ilgili bilmediğim hiçbir detay kalmasın istiyor, bu yüzden sürekli araştırıyor ve geziyorum. Özellikle düğün fotoğrafçılığı, ürün fotoğrafçılığı, anne, bebek ve hamile fotoğrafçılığında uzmanlığım bulunuyor.

Bursa düğün fotoğrafçısı denildiğinde aklınızda önce benim ismim olsun istiyorum! Bu yüzden de en yeni trend ve konseptleri yakından takip ediyor, çiftlerimin taleplerine en iyi şekilde yanıt veriyorum.

İstediğiniz fotoğraflara sahip olmanız için ister stüdyo çekimi isterseniz de dış çekime imza atabiliyorum. Bursa dış çekim mekanlarından dilediğiniz yeri tercih edebilme özgürlüğü tanıyorum. Kumsal, tarihi mekanlar, yemyeşil bir bahçe ya da panoramik bir manzara. Siz nereyi isterseniz, ben orada olacağım!

Bu bilgiler doğrultusunda, düğün fotoğraflarınız için tecrübe ve bilgi birikimlerime güveniyorsanız yapmanız gereken tek şey; sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bana ulaşmak. Mutluluğa poz vermeye hazır mısınız?

İletişim

Cuneyt akcakin

 • Adres: Barış Mh. Asır Sk. No:5 Gelincik Sitesi C Blok Dükkan 5-A, 16210 Nilüfer/BursaYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!