Bir Anı Fotoğraf Studio

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

2.000-3.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Konsept çekim

Çekim Türleri

Nilüfer, Bursa

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 2.000-3.000 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Önerilen Firmalar

Baharsu
14 4

Osmangazi

Baharsu

2.000-3.000 TL
Düğün belgeseli
MiA Fotoğraf Evi
113 2 9

Nilüfer

MiA Fotoğraf Evi

1.500-2.000 TL
Düğün belgeseli
Bilser Şen - Fotoğraf Fabrikası
156 6 21

Nilüfer

Bilser Şen - Fotoğraf Fabrikası

2.000-3.000 TL
Nişan çekimi

Hakkında

Bir Anı Fotoğraf; anılarını ölümsüzleştirmeyi seven, fotoğrafçılığa gönül vermiş bir ekipten oluşuyor. Hemen kendimizden bahsedelim. Özgür düşünce anlayışı, kaliteli hizmet, geniş bakış açısıyla birlikte harikulade işlere imza atıyoruz. Fotoğraf sanatçılarımız; Zehra Elif Kol ve İbrahim Emre Kol tüm hünerlerini yıllarca saklayacağınız fotoğraf albümü için sergiliyor. Biz işimizi aşkla yapıyor, aşk dolu fotoğraf kareleri ortaya çıkarıyoruz. Siz de bizimle çalışmak isterseniz Bursa düğün fotoğrafçıları arasında bize ulaşabilirsiniz.

Bursa’da birçok fotoğraf çekim alanında daha önce çalıştık. Sizin de hayal ettiğiniz yerde, düşlediğiniz pozlara sahip olmanızı istiyoruz. Botanik Parti, düğün fotoğrafları için oldukça ideal. Binlerce çiçeğin arasında huzurlu veren fotoğraf kareleri vaat ediyoruz. İsterseniz uzun bir yürüyüşe çıkmış gibi bir fotoğraf karesi için deklanşöre basabilirken isterseniz bir bankta sevdiğinizin omzuna yasladığınız anı ölümsüzleştirebiliriz. Cumalıkızık ise sokaklarıyla tam bir fotoğraf mekânı. Tarih kokan sokaklarıyla da düğün fotoğraf çekim yeriniz olarak burayı tercih edebilirsiniz. Tabii ki nihai kararı size bırakıyor, dilerseniz de çekimi 2-3 farklı yerde gerçekleştirebiliyoruz. Sadece Bursa’da değil, çevre illerde de size hizmet sunabiliyoruz.

Fotoğrafları kâğıda aktarırken en kaliteli baskı makinelerini kullandığımızı belirtmek isteriz. Hayallerinizdeki fotoğraf karelerini sonsuza kadar saklamanız için de farklı aksesuar ve çerçeve seçeneklerine baskı yapabiliyoruz. Modelleri incelemek için stüdyomuza gelebilirsiniz. Hem istediğiniz fotoğrafları burada seçebilir, ailenize dağıtacağınız fotoğraflara da karar verebilirsiniz.

Siz de sevdiğiniz kişiyle hayatınızı birleştirdiğiniz bu özel güne ait hatıraları Bir Anı Fotoğraf Studio ekibine bırakın, hayallerinizdeki fotoğraf karelerini size 4 hafta içinde teslim etsinler. Eğer ekibimizle iletişime geçerek çekim gününü planlamak isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurabilir, “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz. Heyecanlı iletişim kurmanız için formun diğer ucunda bekliyoruz.

İletişim

Emre Kol

 • Adres: Beşevler Mh. Yıldırım Cd. Aktürk Apt. No.176/C

Bir Anı Fotoğraf Studio Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!