Sonat Foto

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

2.000-3.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Merkez, Bolu

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 2.000-3.000 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellik

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Konsept çekim, Düğün hikayesi, Nişan çekimi, Düğün klibi, Save the date, Katalog çekimi, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Önerilen Firmalar

Yağmur Fotoğrafçılık
50 10

Merkez

Yağmur Fotoğrafçılık

1.500-2.000 TL

Hakkında

Fotoğrafçılığı bir sanat olarak gören ve yaptığı işe saygı ve sevgisini her çiftini buradan mutlu bir şekilde göndererek belli eden Sonat Foto Bolu’da çiftlerin en özel dakikalarını kaydederek hayatlarında güzel bir iz bırakmak için sabırsızlanıyor! Sonat Foto’yu kısaca tanımak ister misiniz?

Bolu’nun en güzel yerlerini fotoğraflarınızla buluşturuyor, adeta bir kartpostal kadar güzel kareler ile bu anları ölümsüzleştiriyoruz. Gölcük, Abant, Yedigöller ve daha Bolu’nun eşsiz pek çok özel noktasında çekim yapabiliyoruz. İstediğiniz konsepti bize söylemeniz yeterli! İsterseniz panoramik manzaranın hâkim olduğu bir yerde, istiyorsanız da yemyeşil bir bahçe içinde aşk dolu fotoğraflarınızı çekebiliyoruz.

Ekibimizin uzun yıllardır bu sektörde faaliyet gösterdiklerini ve çocukluğundan beri kendini fotoğrafçılık sanatına adadıklarını söylemek istiyoruz. Bu da işlerini ne kadar aşk ve heves ile yaptıklarını açıklıyor. Çiftlerimize poz, duruş, bakış ve gülüş konusunda kısa bilgilendirmeler yaparak çok daha güzel ve etkili fotoğraflar ortaya çıkarıyorlar. Aynı zamanda güler yüzleri ve samimiyetleri sayesinde de çekimleri bir zahmet olmaktan kurtarıyorlar. Bu süreci hem eğlenceli hem de keyifli bir şekilde yaşayacak, yıllar sonra düğün albümünüzün kapağını açtığınızda mutluluğunuzu gizleyemeyeceksiniz.

Düğününüz ile ilgili birçok çekimi Sonat Foto’da bulabiliyorsunuz. İsterseniz düğün tarihinizi sevdiklerinize sosyal medyadan duyurmak için çektirdiğiniz fotoğraf ve videolara isterseniz birlikteliğinizin en mutlu anlarını paylaştığınız düğün kliplerine, isterseniz de düğününüzden sonra gelinlik ve damatlığınızın kirlenmesini umursamadan gerçekleştireceğiniz trash day çekimlerini sorunsuz ve çiftlerimizin istekleri doğrultusunda tamamlayarak Bolu düğün fotoğrafçılarından farklılaşıyoruz.

Gerçekleştirdiğimiz tüm bu çekimlerden sonra montaj, kurgu ve düzenlemeleri tamamlıyor ve orijinal kopyalarıyla birlikte maksimum 1 ay içinde çiftlerimize teslim ediyoruz. Aynı zamanda dijital ortamda çalışacak formatta da teslim ederek çağın gerekliliklerine ayak uyduruyoruz.

Hakkımızda daha fazla bilgi almak isterseniz sayfanın yanında bulunan formu eksiksiz doldurarak ya da iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Anılara açılan pencereniz olmaktan mutluluk duyacağız!

İletişim

Sonat Ataman

 • Adres: Tabaklar Mah. Hattat Emin Barın Cad. No:11/A Yeni Nüfus Müdürlüğü KarşısıYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.