Serkan Erkan Düğün Fotoğrafçılığı

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

Abant, Bolu

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000-1.500 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellik

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Konsept çekim, Düğün hikayesi, Nişan çekimi, Save the date, Düğün klibi, Katalog çekimi, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Önerilen Firmalar

Stüdyo Mert
29

Merkez

Stüdyo Mert

1.000-1.500 TL
Nev Fotoğraf
50 10 10

Merkez

Nev Fotoğraf

1.000-1.500 TL
Yağmur Fotoğrafçılık
50 10

Merkez

Yağmur Fotoğrafçılık

1.500-2.000 TL

Hakkında

Mutlu bir ömür için ‘’Evet!’’ diyeceğiniz o değerli günde çekilen fotoğraflar, aradan yıllar geçse bile aynı heyecanla hatırlayacağınız hatta belki ilerde çocuklarınıza göstereceğiniz çok özel anılardır. Hal böyle olunca bana çok fazla sorumluluk düşüyor. Bu nedenle titiz bir çalışma yürütüyor, her detayın içinize sinmesi için titiz bir çalışma yürütüyorum. Süreç sonunda ‘’İyi ki sizi tercih etmişim’’ demenizi sağlayacak hizmetlerimden bahsetmeden önce biraz kendimden bahsetmek istiyorum;

‘’Exclusıve’’ yani; özel, seçkin, ayrıcalıklı ve tek.… Fotoğrafçılığa başladığım ilk zamanlar ismimin önünde kullandığım terim. Bu terimden yola çıkarak yaptığım işleri, daha önce çalıştığım sevgili çiftlerimin birbirinden güzel fotoğraflarını sizlerle paylaşıyorum.

Bolu düğün fotoğrafçılarından biri olarak, en özel günlerinizi ölümsüzleştirmek bizler için muhteşem bir his! Bu yolda heyecanınızı paylaşmak, zaman zaman çok eğlenmek ve belki de en önemlisi bu mutluluğu sanatla buluşturmak asıl hedefimiz. Uzun yıllardır bu sektörde faaliyet gösteriyoruz ve bugüne dek yaptığımız hiçbir işte maddiyat sanatın önüne geçmedi. Bundan sonra da geçmeyeceğini biliyoruz. Bu nedenle önceliğimiz her zaman sizin memnuniyetiniz!

Bizimle iletişime geçtiğiniz anda konsept çekimlerimizden, özel olarak hazırladığımız düğün paketlerimizden ve hayalini kurduğunuz çekim türlerinden bahsediyoruz. Bolu başta olmak üzere Türkiye’nin bütün illerinde hatta yurt dışında birçok çiftimizle birbirinden güzel ve eğlenceli çalışmalarımız oldu. Bu nedenle mekan seçimi konusunda sizi özgür bırakıyor, siz nereyi isterseniz profesyonel ekibimizle birlikte orada oluyoruz.

Fotoğraf çekiminin yanında video klip hizmeti de sunuyor, heyecanınıza ortak olmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz. Eğer siz de bu süreçte size destek olmamızı istiyorsanız, Bolu düğün fotoğrafçısından biri olan Serkan Erkan hakkında daha fazla bilgi almak için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurup bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Serkan Erkan

 • Adres: Bolu/Abant

Serkan Erkan Düğün Fotoğrafçılığı Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.