Met Fotoğraf Stüdyosu

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000 TL'den az

Min. Paket Fiyatı

Merkez, Bolu

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000 TL'den az
 • Teslim Süresi 3 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 2 hafta

Özellik

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Çekim türü
 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz? KENDİMİZE AİT ÖZEL FOTOĞRAF İÇİN TASARLANMIŞ PLATFORMLARI VE DOĞA HARİKASI BAHÇEMİZDE VE
  DİLEDİĞİNİZ MEKANLARDA...

Önerilen Firmalar

By Kadraj Harun
38 1 2

Merkez

By Kadraj Harun

1.000-1.500 TL
Nev Fotoğraf
50 10 10

Merkez

Nev Fotoğraf

1.000-1.500 TL
Stüdyo Mert
29

Merkez

Stüdyo Mert

1.000-1.500 TL

Hakkında

Kıymetli anlarınızı fotoğraf olarak size sunuyoruz. Met Fotoğraf Bolu olarak 1989 yılından bu yana düğün fotoğrafları çekiyor ve çiftlere heyecanlı günlerinde eşlik ediyoruz. Dünya standartlarında gelişen teknolojiye uygun fotoğraf çekimler yapıyoruz. Fotoğraf, dijital baskı ve albüm üretimi konusunda size tüm alternatifleri sunarak memnuniyetinizi üst seviyede tutan bir firmayız. Kaliteye önem vererek ekipmanlarımızı değişen teknolojiye göre yeniliyor ekip çalışması yaparak deneyim ve bilgimizi güler yüzümüzle size sunuyoruz.
Fotoğraf çekmeyi iş olarak görmüyor çekimlerin her aşamasında sizin kadar biz de eğleniyoruz. Çalışmalarımızdan bahsetmek gerekirse söz, nişan, düğün, portre ve çocuk fotoğrafları çekiyor ayrıca organizasyonlarınızın için davetiye hizmeti de veriyoruz. Stüdyo ve dış mekanları yapıyor tarzınıza göre konseptimizi belirliyoruz. İstediğiniz fotoğraf tarzınıza göre çekimler yaparak sizi yansıtan pozlar vermenizi sağlıyoruz. Gün boyu farklı mekanlarda fotoğraf ve videonuzu çekerek sevdiğiniz müzikle birleştiriyor aşkınızı anlatan düğün hikayenizi oluşturuyoruz. Düğün organizasyonunuzun başından sonuna kadar videosunu çekerek sevdiklerinizle eğlendiğiniz özel anları düğün klibinize kaydediyoruz. Dış mekân çekimi yapmak istiyor fakat yoruluyorsanız sizin için açık hava stüdyosu kurarak dekor ve aksesuarlarımızla eşsiz fotoğraflara sahip olabilirsiniz. Böylece saçlarınız bozulmadan, saatlerce yürüyüp yorulmadan düğünüz de enerjiniz daha yüksek olacaktır.
Çekimlerinizin her aşamasında titizlikle ilgilenen güler yüzlü çalışma anlayışına sahip köklü firmanın fotoğraflarınızı çekmesini istiyorsanız yandaki form üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Murat Şahin

Vİldan Sutlu

 • Adres: İzzet Baysal Cad. 62/B

Met Fotoğraf Stüdyosu Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.