Levent Akdeniz Fotoğrafçılık

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000 TL'den az

Min. Paket Fiyatı

Abant, Bolu

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000 TL'den az
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 2 hafta

Özellik

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Nişan çekimi, Düğün klibi, Save the date, Katalog çekimi, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor
 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz? Çiftlerimizle ortak karar vereceğimiz mekanlarda çekim yapıyoruz.

Önerilen Firmalar

By Kadraj Harun
38 1 2

Merkez

By Kadraj Harun

1.000-1.500 TL
MDS Hikaye Fotoğrafçılık
45

Merkez

MDS Hikaye Fotoğrafçılık

1.000-1.500 TL
Stüdyo Mert
29

Merkez

Stüdyo Mert

1.000-1.500 TL

Hakkında

Düğün fotoğrafçılığa başlama amacım, yıllar geçse de unutulmayan fotoğraflara imzamı bırakmak, gurur duyduğum kareleri evlenecek olan çiftlerle paylaşmak. Moda geçici, fotoğraf kalıcıdır anlayışıyla sade ve duru fotoğraflar ortaya çıkarmayı Levent Akdeniz fotoğrafçılık olarak amaçlıyorum. 2010 yılında mesleğe başladım ve hala portföyümde fotoğraflarınızı biriktirmeye devam ediyorum. Gebze’de başladığım fotoğrafçılık yaşantıma yine Gebze başta olmak üzere Bolu, Tekirdağ, Edirne ve birçok ilde devam ediyorum. Hizmet verdiğimiz bütün çekim türlerini her ilde gerçekleştiriyoruz. Yolculuk yapmayı, yeni şehirlerde aşklara sahip olmayı çok seviyoruz. Ekipmanlarımızı da asla yanımızdan ayırmıyoruz.
Düğün hikayenizi fotoğraf ve videolardan oluşturuyoruz. Kuaförde hazırlık aşaması, kız evine varış anı ve kız evinde gerçekleşen geleneksel olmuş kız almayı fotoğraflıyor, anılarınızı kaydetme şansını yakalıyorsunuz. Dahası düğün hikayenize ek olarak dış mekân çekimi de yapıyoruz. Dış mekân çekimlerini istediğiniz albümde sunuyoruz. Düğün albümünüzde dış mekânda çektiğimiz fotoğraflar ve yüzük, aksesuar detayları yer alıyor. 150 adete kadar fotoğraf teslim edebiliyoruz. Düğün albümleri genellikle 20 sayfadan oluşuyor ve sayfanın düzenini yine sizlerle beraber kararlaştırıyoruz. İdeal fotoğraf sayısı 40 olarak seçilmelidir. En beğendiğiniz fotoğrafları düğün albümünüzde yer verebilir, geri kalan fotoğrafların baskılarını alabilirsiniz. Ya da orijinal kopyaları ile beraber dijital ortamda saklama şansınız da olabilir.
Peki, Bolu düğün fotoğraf çekimini nerelerde yapıyoruz?
Yedigöllerde, Abant gölünde farklı kareler yakalıyoruz. Ayrıca Seben ve Mengen yaylasında konsept çekimlerinizi gerçekleştirebiliyoruz. Kartalkaya’nın muhteşem manzarasını arka planınızda görmeyi çok isteriz. Kış gelinleri için ideal bir fotoğraf çekim mekânı olabilir. Bolu’da bulunan tarihi mekanlar ve doğal güzellikler fotoğraflarınızda çok güzel duracak ve hatıralarınızı ölümsüzleştirecek.
Erken rezervasyonlarında instagram teaser ve düğün klibinizi hediye ediyoruz. Formu doldurarak avantajlarımızdan yararlanabilir, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Levent Akdeniz

 • Adres: BoluYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.