Göktuğ Özcan Fotoğrafçılık

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.500-2.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Abant, Bolu

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.500-2.000 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellik

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Nişan çekimi, Düğün hikayesi, Save the date, Düğün klibi, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor
 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz? Çiftlerimizin istekleri doğrultusunda mekan seçimini yapıyoruz.

Önerilen Firmalar

By Kadraj Harun
38 1 2

Merkez

By Kadraj Harun

1.000-1.500 TL
Yağmur Fotoğrafçılık
50 10

Merkez

Yağmur Fotoğrafçılık

1.500-2.000 TL
Stüdyo Mert
29

Merkez

Stüdyo Mert

1.000-1.500 TL

Hakkında

Aradan uzun yıllar geçse bile düğününüzü hatırlamak istediğinizde bakacağınız fotoğraflarınızı çektirecek bir fotoğrafçı arıyorsanız Göktuğ Özcan Fotoğrafçılık tüm isteklerinizi en iyi şekilde karşılayabileceğiniz bir yer!

Yıllardan beri yaptığımız çalışmalar sonucunda Göktuğ Özcan Fotoğraf’ta düğün fotoğrafçılığı konusunda uzmanlaşmış durumdayız. Bunca yıldır dürüst çalışma prensibinden asla vazgeçmedik ve bu duruşumuz sizler tarafından büyük beğeni kazandı. Bu beğeninin hakkını verebilmek için her gün daha fazla çalışarak kendimizi geliştiriyoruz. Son teknolojik gelişmelere uygun ekipmanlarımız ile en kaliteli fotoğraf ve videolarınızı çekiyoruz. Bu sayede torunlarınıza kadar miras kalabilecek en değerli anlarınızın görsellerini en kaliteli şekilde ortaya çıkarıyoruz.

Göktuğ Özcan Fotoğrafçılık olarak Türkiye’nin her yerinde fotoğraf çekimi yapmamızın en önemli getirilerinden biri de Bolu’da ve ülkemizde en güzel fotoğrafları nerede çekebileceğimizi biliyor olmamız. Deniz kenarında bir sahilde poz vermek istiyorsanız da ya da tarihi bir mekânın önünde güzel fotoğraflar çektirmek istiyorsanız sizi nereye götürmemiz gerektiğini biliyoruz. Gittiğimiz tüm dış mekân çekimlerinde ekibimiz ile birlikte çalışıyoruz. Ekibimiz en yaratıcı ve eğlenceli pozları yakalamamız için sizi hem rahatlatıyor hem de isteklerinizde yardımcınız oluyor. Yaptığımız çekim türlerinden bahsetmemiz gerekirse bunlardan ilki save the date türünde yaptığımız çekimler. Dış mekânda gerçekleştirdiğimiz bu çekimlerde ortaya çıkan fotoğraflara düğün tarihinizi ekliyoruz. Bu fotoğraflar ile düğün tarihinizi sevdiklerinize ilân edebiliyorsunuz. Düğün klibi çekimlerimizde ise düğününüzde yaşanan en eğlenceli ve duygusal anları bir kısa film haline getiriyoruz. Bu kısa filmin arka fonuna da en sevdiğiniz şarkıyı ekliyoruz. Böylece romantik bir kısa filme sahip olmuş oluyorsunuz. Son olarak yaptığımız trash day çekimlerinde düğününüz sonrasında seçeceğiniz ortamda eğlenceli pozlar yakalıyoruz. Bu çekimler de evliliğiniz sonrasında mutlu birlikteliğinizin ne kadar güzel devam ettiğini gösteriyor.

En güzel pozlarınızı çekmemiz için Bolu düğün fotoğrafçıları arasından bizi seçiyorsanız sayfanın üst kısmında bulunan Göktuğ Özcan Fotoğrafçılık iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonu yardımıyla bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Göktuğ Özcan

 • Adres: BoluYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.