Mert Oktay Photography

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

2.000-3.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Merkez, Bolu

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 2.000-3.000 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellik

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Katalog çekimi, Trashday, Düğün hikayesi, Düğün belgeseli, Düğün klibi
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Önerilen Firmalar

Yağmur Fotoğrafçılık
50 10

Merkez

Yağmur Fotoğrafçılık

1.500-2.000 TL

Hakkında

Evlilik seremoninizi farklı bakış açılarıyla belgelemeye ne dersiniz? Mert Oktay Photography ailesi olarak en özel anlarınızı ölümsüz anılara dönüştürmek için hazırlıklara başladık bile. Hayatınızın en özel anlarında düzenlediğimiz çekimler için sizden tek isteğimiz ise; doğal ve içten tebessümlerinizi, şen kahkahalarınızı görmek…

Gelelim, gerçekleştireceğimiz çekimler için yaptığımız hazırlıklara. Tercih ettiğiniz çekim türlerine uygun ekipmanları belirliyoruz. Kaliteli çekimler için drone, HD kalite kameralar ve yüksek çözünürlükteki fotoğraf makineleri kullanıyoruz. Doğanın ışığını en doğru şekilde kullanmak konusunda da son derece iddialıyız. Hatta kullandığımız çekim teknikleri sayesinde güzelliğinizi kusursuz bir şekilde ortaya çıkarıyoruz. Canlı renkler, konseptinize uygun mekanlar ve son teknoloji ekipmanlar belirlediğinde, artık deklanşöre basmak için heyecanlanıyoruz.

Düğün öncesi save the date ile çekimlere başlıyoruz. Bu sayede nikah tarihinizi ve mekanı sevdiklerinize kendi fotoğraflarınızla bildirebiliyorsunuz. Aşk dolu geceniz için romantik bir başlangıç, değil mi? O gün gelip çattığında ise, heyecan dolu çekimler yapıyoruz. Makyajınız yaparken sizi, papyonunu bağlarken damat beyi, yakınlarınızla gelin ve damat partilerinizi kaydediyoruz. Bu kadarla da yetinmiyor; nikah töreninizi, eğlence esnasında konuklarınızı ve after partiyi de kaydedebiliyoruz… Uzun süren kayıtlar sonunda sinematik videolar hazırlıyor, düğün hikayesi, klip ve kısa filmlerinizi montajlayarak hazırlıyoruz!

Elbette çekimlerimiz bu kadarla bitmiyor, dış mekan çekim türlerinin tümü ve stüdyo çekimleri de tasarlıyoruz. Her şey tamamlandığında farklı ebatlardaki panoramik albüm, özel albüm kutusu ve dijital ortamda videolarınızı teslim ediyoruz. Biz Düzce’de başladığımız serüvene, Bolu düğün fotoğrafçıları arasında da adımızı duyurarak devam ediyoruz. İsteklerinize göre Türkiye’nin her yerinde doğanın tüm güzelliğiyle huzurlu ve bol eğlenceli çekimler tasarlıyoruz. Çünkü mutluluğun adresi sizin olduğunuz yer.

Capcanlı renkleriyle uzun yıllar eskimeden saklayabileceğiniz düğün fotoğrafları için Mert Oktay Photography iletişim formu sayfanın üst kısmında yer alıyor. Bolu düğün fotoğrafçısı olarak bizi tercih ediyorsanız, pişman olmayacaksınız!

İletişim

Mert Oktay

 • Adres: BoluYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.