By Kadraj Harun

E-posta Gönder

0850 532 8069

2 yorum

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

Merkez, Bolu

İlçe, İl


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000-1.500 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellik

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Konsept çekim, Düğün hikayesi, Nişan çekimi, Düğün klibi, Save the date, Katalog çekimi, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Saat

Kampanyalar ve Paketler

By Kadraj Harun

Sonbahara Özel %25 İndirim!

31 Ekim'e kadar yapacağınız anlaşmalarda düğün.com çiftlerine özel %25 indirim fırsatı sizleri bekliyor.

Sonbahar fırsatından faydalanmak ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz!

Son gün 31/10/2020


Hakkında

Hayatınızda bazı anların tekrarı yoktur. Düğün gününüz ise, tekrarı olmayan bugünlerin belki de en önemlisidir. Bu yüzden ömrünüzün sonuna kadar bu anları en iyi şekilde hatırlamak için fotoğraflara ihtiyacınız olacak. Fotoğraflarınız için ise bana! By Kadraj Harun Kaya olarak hayal ettiğiniz fotoğraflar için titizlikle çalışıyor ve memnuniyetinizi her detayda sağlamayı amaçlıyorum.

İstenilen fotoğrafların sağlanabilmesi için hem fotoğrafçının hem de çiftlerin birbirini tanıması gerektiğini düşünüyorum. Fotoğrafçı çiftlerin isteklerini, düşüncelerini, zevk ve tarzlarını bilirse, çiftler de fotoğrafçının imkân ve avantajlarını bilirse bu hizmet çok daha verimli geçer. Bu yüzden kendimi kısaca tanıtmak istiyorum.

1984 yılında İstanbul’da doğdum. Küçük yaşta babamı kaybettikten sonra memleketim olan Zonguldak’a yerleştim. Liseye kadar burada okurken fotoğrafçılık yavaş yavaş içimde bir arzuya dönüşmeye başladı. Lise yıllarımda fotoğrafçılığa giriş yapmaya başladık. Liseyi bitirdikten sonra fotoğraf laboratuvarlarında hem stüdyo hem de karanlık oda baskılarını öğrendim. 2000 yılından beri fotoğrafçılık sektörünün içinde aktif olarak çalışıyorum. 2017 yılıyla birlikte ise kendi stüdyomu açmanın mutluluğunu yaşıyorum. Teknolojiyi en iyi şekilde kullanmaya ve çiftlerime yüksek çözünürlüklü, kaliteli fotoğraflar sunmaya devam ediyorum. İyi şeyler yapmayı tem amacım olarak belirledim. Bu amaç doğrultusunda da mutluluğunuzu ölümsüzleştiriyorum.

Bolu’nun en güzel yerlerinde çiftlerimin her anını kaydedebiliyor, düşledikleri fotoğraflara sahip olmalarını sağlayabiliyorum. Bolu’daki düğün fotoğrafçılarından farklılaşmak için teknolojiyi en iyi şekilde kullanıyor, hizmet anlayışımı sürekli geliştirmeye çalışıyorum. Mesela drone ile çekimler gerçekleştiriyor, sizlere sıra dışı pozlar, farklı fotoğraf kareleri ve benzersiz bir albüm sunuyorum.

Eğer siz de çiftlerim için sağladığım bu imkânlardan yararlanmak ve birbirinden güzel fotoğrafların oluşturduğu bir düğün albümüne sahip olmak isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz olarak doldurabilir ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bana ulaşabilirsiniz.

İletişim

Harun Kaya

 • Telefon: 0850 532 8069

 • Adres: Merkez/ Bolu

By Kadraj Harun Yol Haritası

2 yorum


H&S

Hanife & Sezgin

Düğün Tarihi: 13.10.2019

Elinize emeğinize sağlık güzel abim mutlu günümüzü böyle güzellikle yaptığınız için herşey için teşekkürler💙❤️ başarının en güzel çekimin adresi kral adam 👑

Y&E

Yasemin & Eray

Düğün Tarihi: 04.09.2019

Aslında en güzel anları fotoğraflamaktan ziyade o anı yaşamayı sevenlerdenim. Ama Harun abi fotoğraf çekerken bize “o anı” yaşamayı öğretti. O yüzdendir ki yer zaman ve mekan hiç önemli değildi onunla. Orada Eray ve ben vardık. Sanki sadece aşk vardı. Yolda giderken karda eğlenirken bile o anı... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!