Burkay Demircan Photography

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

2.000-3.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Merkez, Bolu

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 2.000-3.000 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellik

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Nişan çekimi, Konsept çekim, Save the date, Katalog çekimi, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Önerilen Firmalar

Yağmur Fotoğrafçılık
50 10

Merkez

Yağmur Fotoğrafçılık

1.500-2.000 TL

Hakkında

Hatırı sayılır bir süredir özel gün fotoğrafçılığı yapıyor ve çiftlerin aşklarına tanık olup onları ölümsüzleştiriyoruz. Burkay Demircan Photography olarak bir sanat olarak gördüğümüz ve tutku ile de bağlı olduğumuz fotoğrafçılığı ticari bir amaçtan çok daha ötede bir şey olarak görüyoruz. Çiftlerimize en iyi şekilde hizmet verebilmek ve günümüzün estetik değerlerine uygun işler ortaya çıkarabilmek için kendimizi sürekli olarak geliştiriyoruz. Hem kullandığımız ekipmanların teknolojisini hem de dünya çapındaki yeni trendleri muhakkak takip ediyoruz. Genç, dinamik ve vizyon sahibi bir ekip olarak kusursuz ve en önemlisi de benzersiz kareler ortaya koymaya çalışıyoruz.

Zonguldak menşeili bir firma olarak çiftlerimiz için sınır tanımıyor ve Türkiye’nin hemen her bölgesine gidiyoruz. En çok talep aldığımız illerin başında ise Bolu ve Nevşehir geliyor. Buralarda, kendi coğrafyaları ve doğal güzelliklerine uygun en güzel atmosferleri yakalayarak ve gerekirse araştırma ile keşif yaparak çekime gidiyoruz. Dış mekan çekimleri yaptığımız için önceliği çiftimizin özel isteğine bırakıyor, eğer yoksa biz onlara önerilerde bulunuyoruz. Düğün veya çekim tarihine göre randevumuzu belirlerken buluşuyor ve bir planlama yapıyoruz. Bu sayede tüm zevklerini, beklentilerini ve isteklerini öğreniyoruz.

Çiftlerimizin bütçe planlamalarına katkıda bulunmak için bazı paketler belirliyoruz, fiyat ve içerikleri değişen bu paketleri seçebiliyor veya kendileri oluşturabiliyorlar. Böylece herhangi bir sürprizle de karşılaşmamış oluyorlar. Saatlik ve gün boyu çekimlerimizde fotoğrafla sınırlı kalmayıp kamera çekimleri de yapabiliyoruz. Özellikle de düğün hikayesi gibi kısa videoları harika bir kurgu ve montajla hazırlıyoruz. Çekimimizin konsepti, türü ve saati ne olursa olsun çiftimizin kendini rahat hissedip doğal pozlar verebilmesini sağlayacak bir atmosfer oluşturmayı ihmal etmiyoruz.

Bolu düğün fotoğrafçıları arasında aradığınızı bulamadıysanız Burkay Demircan Photography olarak sizinle çalışmayı çok isteriz. Fiyat teklifi almak için yandaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Burkay Demircan

 • Adres: BoluYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.