Bilge Birgül Fotoğrafçılık

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000 TL'den az

Min. Paket Fiyatı

Abant, Bolu

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000 TL'den az
 • Teslim Süresi 5 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 6 hafta

Özellik

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Konsept çekim, Düğün hikayesi, Nişan çekimi, Düğün klibi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor
 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz? Çiftlerin isteklerine göre farklı mekanlarda çekim yapıyorum.

Önerilen Firmalar

MDS Hikaye Fotoğrafçılık
45

Merkez

MDS Hikaye Fotoğrafçılık

1.000-1.500 TL
Stüdyo Mert
29

Merkez

Stüdyo Mert

1.000-1.500 TL
By Kadraj Harun
38 1 2

Merkez

By Kadraj Harun

1.000-1.500 TL

Hakkında

Sakarya’da 7 yıl önce başladığım düğün fotoğrafçılığı sektöründe bugün geldiğim noktada Türkiye’nin her noktasında faaliyet gösteriyorum. Bolu ise doğal dokusu sebebiyle düğün fotoğrafları konusunda sık sık uğradığım bir şehir…
Çocukluğumdan beri süregelen fotoğraf sevgimi Bilge Birgül Fotoğrafçılık’ı kurarak taçlandırdım. 2012’den beri profesyonel olarak başladığım bu süreçte 2014 yılından beri de düğün fotoğrafçılığı özelinde kendimi geliştiriyorum. Düğün trendlerini yakından takip ediyor, kullandığım ekipmanları çiftlerin beklentileri doğrultusunda yeniliyorum. Tek başıma başladığım bu süreçte zaman içerisinde kendi ekibi oluşturduğumu da belirtmek isterim. Fotoğrafçılık alanında başarılı ekip arkadaşlarımla birlikte düğün çekimlerinizi gerçekleştiriyoruz. En mutlu günlerinizde yanınızda oluyor, bu özel anlarınızı ölümsüzleştiriyoruz…
Hangi çekim hizmetlerini verdiğimizden bahsedecek olursak:
Düğün öncesi yapılan save the date ve düğün belgeseli çekimleri; son dönemlerde sıklıkla yaptığımız çekimler olarak karşımıza çıkıyor. Save the date çekimiyle düğününüze konuklarınızı sosyal medya hesaplarınızdan davet edebileceğiniz gibi; aşkınızın ilk aşamasından evliliğe gelene kadar nasıl süreçlerden geçtiğini düğün belgeseli olarak sunabiliriz. Bu düğün belgeselini ise düğün günü konuklarınıza barkovizyondan izletebilir, bu romantik günü daha da çarpıcı kılabilirsiniz.
Düğün günü söz konusu olduğunda ise; dilerseniz düğün klibinizi oluşturabileceğimiz gibi düğün hikayenizi de çekebiliriz. Sabah tatlı telaşınızın başladığı dakikalarda çekimlerimiz başlayabileceği gibi düğünün gerçekleşeceği saatlerde de çekiminizi gerçekleştirebiliriz.
Düğün günü sonrasında ise; trashday çekimi yaparak sonsuza kadar saklayabileceğiniz bir düğün albümü oluşturuyoruz.
Konsept çekim ve nişan çekimi gibi alternatifleri de bulabileceğiniz firmamızda; fotoğraflarınızın orjinaline ulaşmanızda mümkün. Sosyal medya hesaplarından paylaşacağınız düğün fotoğraflarınızın güzel olduğu kadar kalitesinin de yüksek olmasını istersiniz değil mi? Bizi tercih ederseniz; tüm taleplerinizin farkında ve çalışma prensibini bu doğrultuda oluşturmuş bir firmayla çalışacağınızdan şüpheniz olmasın.
Siz de profesyonel fotoğrafçılık hizmetimizden yararlanmak, düğün dış mekân çekim fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız; formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 • Adres: Bolu/Abant

Bilge Birgül Fotoğrafçılık Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.