Tunca Fotoğraf*

Tunca Fotoğraf
Aydın’da faaliyetlerini yürüten Tunca Fotoğraf en güzel düğün fotoğraflarınızı karelemek için geniş bir ekibi sizlere yönlendiriyor. Fotoğraf çekimi gerçekleştirildikten sonra albümleriniz 1 hafta içerisinde sizlere teslim ediyor. Düğün paketlerimizin minimum fiyatı 1.000 TL ile 1.500 TL arasında değişiklik göstermektedir. Fotoğraf stüdyomuzun hizmetleri şehir dışında ve yurt dışında da devam etmektedir. İstediğiniz mekanda çekim gerçekleştiren ekibimiz sizlere mekan konusunda gerekli desteği sunuyor. İsteyen çiftlerimiz stüdyoda çekim yaparken isteyen çiftlerimiz tercihini dış mekandan yana kullanıyor. Fotoğraf çekiminden sonra en önemli konuların başında albüm seçimi geliyor. Albüm seçerken zevkleriniz ve tercihini oldukça önemli bir yere sahip. Sade ve gösterişli albümlerimizden istediğinizi tercih edebilirsiniz.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (3)

+ Yorum Yaz
N&S nazlı & serhat Düğün Tarihi: 07/04/2017

Tunca Fotograf ekibiyle çekim yaparken çok keyif aldık albümlerimizde muhteşemdi :)

İ&S ilka & sevgi Düğün Tarihi: 10/03/2017

düğünüm 10.03.2017 de oldu tüm gün çekim yaptılar tunca fotograf ekibi yapılan tüm çekimler teslim edilen işler hepsinden memnunuz

M&S murat & selin Düğün Tarihi: 03/03/2017

öncelikle antalyada yaşarken ailelerimiz izmirli olduğumuz için tüm düğünüm organizasyon firması vede arkadaşlarım aracılığıyla şekillendi bir çok fotografcıdan teklifler aldık bazıları bize sıcak geldi. fakat tunca fotografın yaptığı işleri çekimleri gördükten sonra ofislerine gidip görmek tanısmak istedik kesinlikle güzel bir çekim planı yaparak işleri profesyonelliğe dökerek o gün fotoğraf çekimi konusunda kararlarımızı degiştirdiler kendilerine sonsuz teşekkürler :)

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Tunca Fotoğraf ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Tunca Fotoğraf hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap