Erkan Photography Anıl Erkan

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.500-2.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Düğün belgeseli

Çekim Türleri

İncirliova, Aydın

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.500-2.000 TL
 • Teslim Süresi 6 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 6 haftadan fazla

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Saat
 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz? Çiftlerimiz ile çekim tarihinden önce buluşup gideceğimiz mekanları beraber seçiyoruz.

Önerilen Firmalar

Rüya Fotoğrafçılık
35 4 3

Efeler

Rüya Fotoğrafçılık

1.000-1.500 TL
Konsept çekim

Hakkında

En doğal karelerinizi yakalamak ve birbirinize aşk dolu bakışlarınızı fotoğraf karelerine yansıtmak için yıllardır çalışıyoruz. Özel gün fotoğrafçılığı, fazlasıyla dikkat edilmesi ve üzerinde durulması gereken bir konu. En güzel hislerinizi yaşadığınız muhteşem günde, her halinizin fotoğraflanmasını istersiniz. Biz de bunun için, Anıl Erkan Photography olarak, natürellik çerçevesinde fotoğraflarınızı çekiyoruz.

Yapay pozları sevmiyoruz. Çünkü biliyoruz ki, sadelik ve doğallığın modası hiçbir zaman geçmez. Çocuklarınıza gösterdiğinizde bile o fotoğraflara gülümseyerek bakmanızı istiyoruz. En güzel gününüzün en anlamlı karelerini sizinle buluşturmak için alimizden geleni yapıyoruz. Dilerseniz; bizimle heyecanınızı paylaşmak istediğiniz takdirde, ne gibi imkanlardan faydalanacağınıza bir bakalım!

Fikirleriniz bizim için çok önemli. Dolayısıyla, ilk olarak sizin fikrinizi soruyoruz ve planımızı buna göre şekillendiriyoruz. Ardından; Ege’nin güzel kıyılarının muhteşem maviliğini, antik kentlerinin mistik atmosferini doğal güzelliklerini kullanarak dış çekimimizi gerçekleştiriyoruz. Bunun yanında; Türkiye’nin dört bir yanına hizmetimiz olduğunu da belirtelim. Sizin isteğiniz doğrultusunda, şehir fark etmeksizin, fotoğraflarınızı çekebiliyoruz.

Sizin için bir de video hizmetimiz mevcut. Anıları kalıcı kılmak için sadece fotoğraflar yetmez! Bunu destekleyecek canlı bir şeyler gerek! Düğününüzü, hazırlanmaya başladığınız andan, en sonuna kadar kaydeden bir video çekim türü olan düğün hikayesinin yanında; arka fonda çalan hoş bir müzikle, düğününüzden en özel anları içeren düğün klibi ve düğün belgeseli gibi çekim türlerinden dilediğiniz birini veya birkaçını seçerek, kendinize bir armağan vermiş olursunuz.

Aydın düğün fotoğrafçıları arasında, doğallığa verdiğimiz önemle, ön plana çıkmayı başardık. Sizin fotoğraflarınızı çekmekten de büyük mutluluk duyarız. Bizimle çalışmak isterseniz; sayfanın hemen yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz! Ayrıca hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve fiyat için de teklif alabilirsiniz.

İletişim

Anıl Erkan

 • Adres: Aydın

Erkan Photography Anıl Erkan Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!