Anı Fotoğrafçılık

1

E-posta Gönder

1 yorum

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000 TL'den az

Min. Paket Fiyatı

Kuşadası, Aydın

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000 TL'den az
 • Teslim Süresi 6 haftadan fazla
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 6 haftadan fazla

Özellik

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün hikayesi, Düğün klibi, Nişan çekimi, Düğün belgeseli, Katalog çekimi, Konsept çekim, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Çekim türü
 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz? Çiftlerin isteklerine göre farklı mekanlarda çekim yapıyorum.

Önerilen Firmalar

Rüya Fotoğrafçılık
36 3 3

Efeler

Rüya Fotoğrafçılık

1.000-1.500 TL

Hakkında

24 yıllık tecrübemle Anı Fotoğrafçılık olarak Aydın’da düğün fotoğrafçılığı hizmeti veriyorum. Fotoğrafçılık alanındaki her geçen gün artan yetkinliğimle; yepyeni hikayeleri kadrajıma almaya devam ediyorum…
Standart fotoğrafçılık hizmetinin ötesinde düğün fotoğrafçılığı daha çok ilgimi çektiği için bu alanda kendimi geliştirdim. Mutlu günlere tanıklık edebilmek, sıcak bir aile ortamında çekimler yapmak daha çekici olduğu için düğün fotoğrafçılığını seçtim. Şimdi ise çiftlerin talep ettiği çekim türlerinin hepsini tek başıma yapıyor, sonrasında her fotoğraf ve videonun düzenlenmesiyle titizlikle ilgileniyorum.
Fotoğraflar çekerek başladığım sektörde artık yalnızca fotoğraf değil video hizmeti de veriyorum.
Öncesinde defalarca yaptığım ve çiftlerin yoğun olarak bir fotoğrafçıdan talep ettiği çekim türleri de yok değil. Bunlardan bahsedecek olursam:
Düğün hikayesi ve düğün klibi; düğün günü yaptığım çekimler. Bu noktada belirtmemde fayda var ki; düğün günü fotoğraf çekimi yapmıyorum. Yalnızca video çekimi yapıyorum ve kısa filmler oluşturuyorum. Bunun sebebi ise fotoğrafın bir duyguyu yansıtabilmesi için özgür olması gerektiği. Sürekli çalan telefonlar, akşam ne olacak stresi çiftlerin yüzüne yansıyor.
Trashday çekimlerini, katalog ve konsept çekimleri; daha geniş zamanlarda yapılması gerektiğine inanıyorum. Bu doğrultuda da çiftlerimi yönlendiriyor ve çekimlerimi gerçekleştiriyorum.
Fikir verdiğim tek noktada bu değil. Çiftlerin; verecekleri poz ve çekim mekânı konusunda aklındaki belirsizlikleri de gideriyorum. Destek oluyorum…
Stüdyoda da gerçekleştirebildiğim fotoğraf çekimlerini genelde düğün dış çekim mekânlarında gerçekleştiriyorum.
Çekim türüne göre değişiklik gösteren paket fiyatları ise 800 TL’den başlıyor. Ortaya çıkardığım kaliteli karelere göre uygun olan fiyat skalam ise çiftlerin gözünde Anı Fotoğrafçılık’ı tercih edilir kılan.
Siz de kaliteye uygun fiyatlarla ulaşmak isteyenlerdenseniz; formu doldurarak iletişime geçebilir, aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

İletişim

Ali Kilinc

 • Adres: İnönü Bulvarı Aranhan İş Merkezi 4/A (3.Noter Altı) Adliye Sarayı Karşısı / Kuşadası

Anı Fotoğrafçılık Yol Haritası

1 yorum


il

ilhami

Düğün Tarihi: 22.08.2015

Mükemmel bir insan Ali Bey, 5 farklı yerde yaptık dış çekimi. Tren istasyonu, Efes tarih Antik Kent, sahil , Değirmen restaurant ve doğa çekimi oldu. İşlerini mükemmel yapıyorlar. Profesyonellik az kalır yanlarında. Enerjisi çok yüksekdi. O an herkes gergin olur ama bizi çok motive etti. Tanıdığım... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.