Stüdyo RE

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

Kepez, Antalya

İlçe, İl


Hakkında

Fotoğrafçılık, kamerayla ışığı hassas bir yüzey üzerine kaydederek görüntü oluşturma işidir. ›şlevsel uygulamaları nedeniyle bir zanaat olduğu gibi, estetik yönüyle de bir sanat olarak kabul edilir. Cumhuriyet döneminde sanatın her dalında yaşanan yenilikler fotoğrafçılık alanında da etkili olmuştur. Nitekim bu alanda Batı'daki her türlü yeni teknik ülkeye getirilmiş, basında fotoğraf kullanılmaya başlanmıştır.


Studyo Re olarak 1986 yılından bu yana, baba mesleği olan fotoğrafçılık sanatını geliştirerek günümüze kadar taşımanın vermiş olduğu gurur ve sevinç ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Firma olarak misyonumuz dürüstlük, müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet vermektir. Studyo Re, sahip olduğu profosyonel ekibi, yılların kazandırmış olduğu tecrübeleri ve sunmuş olduğu kaliteli hizmet ile müşterilerinin saygınlığını kazanmıştır.


Bizim için önemli olan müşterilerimizin studyomuzdan memnun bir şekilde ayrılmasını sağlayarak kaliteden ödün vermemektir. Firma olarak asıl amacımız müşterilerimize çeşitli ve kaliteli alternatifler sunarak yardımcı olmaktır.


Mesleğimizin sorumluluklarını yerine getirirken "fotoğraftan dostluğa" ilkemiz gereğince sizlerle çalışmayı arzu ediyoruz.

İletişim

Ali Gorgun

  • Adres: Özgürlük mah. Mithatpaşa cd.no:99/B Dokuma Kepez Antalya

Stüdyo RE  Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!