Stüdyo RE


ÖNERİLEN FİRMALAR


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
E-mail adresiniz üçüncü kişilerle paylaşılmaz!
FİYAT TEKLİFİ AL

Fiyat talebiniz doğrudan firmaya gönderilir. Stüdyo RE sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Düğün Bütçeni Oluşturmak için


FİRMA DETAYLARI

Hakkında

Fotoğrafçılık, kamerayla ışığı hassas bir yüzey üzerine kaydederek görüntü oluşturma işidir. ›şlevsel uygulamaları nedeniyle bir zanaat olduğu gibi, estetik yönüyle de bir sanat olarak kabul edilir. Cumhuriyet döneminde sanatın her dalında yaşanan yenilikler fotoğrafçılık alanında da etkili olmuştur. Nitekim bu alanda Batı'daki her türlü yeni teknik ülkeye getirilmiş, basında fotoğraf kullanılmaya başlanmıştır.


Studyo Re olarak 1986 yılından bu yana, baba mesleği olan fotoğrafçılık sanatını geliştirerek günümüze kadar taşımanın vermiş olduğu gurur ve sevinç ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Firma olarak misyonumuz dürüstlük, müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet vermektir. Studyo Re, sahip olduğu profosyonel ekibi, yılların kazandırmış olduğu tecrübeleri ve sunmuş olduğu kaliteli hizmet ile müşterilerinin saygınlığını kazanmıştır.


Bizim için önemli olan müşterilerimizin studyomuzdan memnun bir şekilde ayrılmasını sağlayarak kaliteden ödün vermemektir. Firma olarak asıl amacımız müşterilerimize çeşitli ve kaliteli alternatifler sunarak yardımcı olmaktır.


Mesleğimizin sorumluluklarını yerine getirirken "fotoğraftan dostluğa" ilkemiz gereğince sizlerle çalışmayı arzu ediyoruz.
.

İLETİŞİM

Yetkili Kişi Ali Gorgun Adres Özgürlük mah. Mithatpaşa cd.no:99/B Dokuma Kepez Antalya
Kepez,
Stüdyo RE ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Stüdyo RE hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap