Hasan Karaca Fotoğraf Video Atölyesi

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

750-1.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Kepez, Antalya

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 750-1.000 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 hafta

Özellik

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehirdışında Çekim
 • Yurtdışında Çekim
 • Orjinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Önerilen Firmalar

Atilla Color Fotoğraf Stüdyoları
153 4 8

Muratpaşa

Atilla Color Fotoğraf Stüdyoları

Hayatınızın en mutlu günlerinde yanınızda olalım ve hep beraber bu güzel gü...

Sidre Photography
15

Muratpaşa

Sidre Photography

Aşkınızı muhteşem bir törenle taçlandıracaksınız. Bu mutlu gününüzden arta ...

Art Fotoğraf Stüdyosu
15

Muratpaşa

Art Fotoğraf Stüdyosu

Mutluluğunuzu muhteşem fotoğraf karelerine taşıyor, her baktığınızda yaşadı...

Hakkında

Bir kere yaşanan düğününüzü yıllar sonra hatırlamak için güzel bir fotoğraf ve video albümüne ihtiyaç duyarsınız. İşte bu fotoğraf ve videoları profesyonel bir hizmet ile size sağlayan Hasan Karaca Fotoğraf ve Video Atölyesi en mutu anlarınızda yanınızda! Düğün fotoğrafçılığı konusunda aklınıza gelen her hizmeti sağlayan Hasan Karaca Antalya’nın Kepez ilçesinde faaliyet gösteriyor. Antalya’nın en güzel bölgelerinde fotoğraflarınızı çekerken, kendi stüdyosunda da çiftleri ağırlayabiliyor.

Hayatın bir kere yaşandığını ve bu hayatta sizin için oldukça önemli anların bulunduğunu düşünüyoruz. İşte bu anlarınızı ölümsüzleştirerek yıllar sonra tekrardan o anları yaşamanızı sağıyoruz. Profesyonel bir destek sağlıyor, gerek ekibimiz gerekse de ekipmanlarımızla memnuniyetinizi sağlıyoruz.

Sizlere bünyemizde ne gibi imkânlar sunduğumuzu kısaca anlatmak istiyoruz. Stüdyo çekimlerinizi belirlediğiniz temaya göre gerçekleştirebiliyoruz. Dış çekimler için Malatya’nın en güzel yeşil alanlarını ya da tarihi mekânlarını tercih edebiliyorsunuz. Bu çekimlerin içinize sinmesi için gerekirse bütün gün çekim yapıyor, en özel anlarınızı doğal karelere sığdırıyoruz.

Bünyemizde drone çekimi dâhil birçok çekim türünü de profesyonel makineler ile gerçekleştiriyoruz. Ekip ihtiyacı durumunda da hızlı bir şekilde temin ediyor ve ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Bunun dışında save the date, trash day, katalog çekimi gibi çekimleri bünyemizde birçok kez gerçekleştirdiğimizi belirtmek istiyoruz. Tecrübelerimizden faydalanabilir, telafisi olmayan anları en iyi şekilde kaydedebilirsiniz.

Bu fotoğraflarınız için bizimle 1 hafta öncesinden iletişime geçmeniz yeterli oluyor. Birbirinden farklı ve renkli fotoğraflarınızı size 4 hafta içinde teslim edebiliyoruz. Bizi Antalya dışından tercih eden çiftlerimize de yardımcı olabiliyor, istedikleri şehre gelebiliyoruz. Hasan Karaca Fotoğraf ve Video Atölyesi sizin için en iyi tercihler arasında!

Tüm bu fırsatlarımızdan yararlanmak isterseniz yapmanız gereken şey çok basit; sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Hasan Karaca

 • Adres: Antalya/Kepez

Hasan Karaca Fotoğraf Video Atölyesi Yol Haritası


Yorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.