Foto Deniz

E-posta Gönder

Foto Deniz

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.500-2.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Düğün belgeseli

Çekim Türleri

Manavgat, Antalya

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.500-2.000 TL
 • Teslim Süresi 3 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Çekim türü
 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz? Manavgat ve çevresi başta olmak üzere çiftlerin istediği pek çok farklı mekânda çekim yapıyoruz.

Önerilen Firmalar

Fil Prodüksiyon
53 19 41

Muratpaşa

Fil Prodüksiyon

1.000-1.500 TL
Düğün belgeseli
Pan Fotoğraf Stüdyosu
68 4

Muratpaşa

Pan Fotoğraf Stüdyosu

1.000-1.500 TL
Konsept çekim
Stüdyo Beyoğlu
162 9 13

Muratpaşa

Stüdyo Beyoğlu

1.000-1.500 TL
Düğün hikayesi

Hakkında

Fotoğrafçılık alanında ihtiyaç duyacağınız her türde işlem için uzun yıllardır faaliyet gösteren Foto Deniz olarak Antalya’dayız. Çalışmalarımızı yürüttüğümüz 3 kişilik uzman ekibimize aynı gün içerisinde birden fazla çekim olması halinde dışarıdan profesyonel ekip arkadaşları dâhil ediyoruz. Hem fotoğraf çekimi hem de video çekimi konusunda ekibimize de ekipmanımıza da oldukça güveniyoruz. Öyle ki çağın gerektirdiği teknolojiyi edinmek için hiçbir masraftan kaçınmıyoruz ve bizi tercih eden çiftlere kaliteli hizmet sunmayı bir borç biliyoruz.
Düğün klibi çekimlerinde Jimmy jib kamera kullanıyoruz. Bunun haricinde düğün hikâyesi ve düğün belgeseli çekimlerini de yine kaliteli bir şekilde özenle yapıyoruz. Manavgat düğün fotoğrafçısı olarak talep edebileceğiniz bütün düğün çekimi türlerini başarı ile icra ediyoruz. Save the date, konsept çekim ve trashday gibi dış mekânda gerçekleştirilen çekim türlerinde gökyüzünden geniş açılı görüntüler elde etmek ve farklı fotoğraflar çekebilmek için drone kamera kullanıyoruz. Konsept çekimlerde; balon, şemsiye ve gitar gibi çeşitli aksesuarlar kullanıyoruz.
Fotoğraf çekiminden en az bir gün önce bizi ziyaret edip çekim yerleri ve mekânları hakkında hazırladığımız slaytı izleyerek fotoğraflarınızı nerede çekmemizi istediğinizi bize bildirmenizi istiyoruz. Çünkü sizin seçimlerinize ve isteklerinize göre hareket etmeyi daha doğru buluyoruz. Ne gibi seçenekleriniz olduğunu merak ediyorsanız çok uzun olan listemizden birkaç tane seçeneği sayalım. Tarihi mekânlar, ırmak ve deniz kenarları, Yeşil Vadi, Titreyen Göl, baraj, Manavgat Şelaleleri, Gizli Cennet Şelalesi, Salda Gölü, Alanya…
Çekimlerin hemen ertesi günü tüm fotoğraf ve görüntülerin orijinal kopyalarını çiftimize teslim ediyoruz ve onları merak içerisinde uzun süre bekletmiyoruz.
Her bütçe ve zevke göre farklı içeriklerde birçok paketimizden istediğinizi seçebilirsiniz. Bizimle yandaki formu doldurarak iletişime geçip fiyat teklifi de alabilirsiniz.

İletişim

Hasan Deniz

Hasan Deniz

 • Adres: Yukarı Pazarcı Mahallesi Mehmet Akif Ersoy Caddesi No:8/1 Manavgat

Foto Deniz Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!