Stüdyo Ünal

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

2.000-3.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Konsept çekim

Çekim Türleri

Keçiören, Ankara

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 2.000-3.000 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Önerilen Firmalar

Nevuna Film
165 19 19

Çankaya

Nevuna Film

2.000-3.000 TL
Düğün belgeseli

Hakkında

Rüyalarınızı süsleyen fotoğraf karelerine sahip olmak istiyorsanız Stüdyo Ünal Ankara’da profesyonel ekibimizle sizi bekliyoruz. Hayatınızın en özel anlarından biri olan düğününüz için çocuklarınıza hatta torunlarınıza hatıralar bırakmak için uzman kişilerle çalıştığınızda kaliteli sonuçlar alacağınızı biliyoruz.

Fotoğrafı şimdiki zamanı dondurma ve geleceğe saklama sanatı olarak görüyoruz. Yaptığımız işlerde de her zaman özverili bir şekilde çalışarak daima müşteri memnuniyeti odaklı bir yaklaşım benimsiyoruz. Profesyonel, dinamik ve özgün içerikler üreten bir ekiple çalışıyoruz. Düğün fotoğraflarının çekiminin yanı sıra bebek fotoğrafları da çekerek size harika hatıralar kazandırıyoruz.

Düğün fotoğrafınız için stüdyo ortamında ya da dışarıda çekimler yapıyoruz. Çekiminiz öncesi sizinle bir araya gelerek hayalinizi süsleyen fotoğraf kareleri hakkında detaylı bilgi ediniyoruz. Tarihi bir mekan, doğayla iç içe bir ortam ya da aşkınızda anısı olan bir yeri gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Eğer stüdyo ortamında çekim yapacaksanız da arka fon konusunda görüşlerinizi alarak efektlerle istediğiniz görüntüyü elde ediyoruz. Teknolojiyi yakından takip ettiğimiz için kaliteli ekipmanlar kullanarak çekimlerinizi yapıyoruz. Çekim esnasında bol bol gülmenizi ve keyifli saatler geçirmenizi istiyoruz. Zihninizi her şeyden uzaklaştırarak sadece anın tadını çıkarmanızı ve içinizden geldiği gibi doğal davranmanızı istiyoruz. Çekim bittikten sonra fotoğraflar üzerinde ışık, gölge, netlik ve pürüz giderme işlemler yaparak kusursuz görünüme sahip sonuçlar ortaya çıkarıyoruz. Tüm hazırlıkları tamamlanan fotoğraflarınızı ise anlaşmış olduğumuz paket içeriği doğrultusunda size teslim ediyoruz.

Siz de Ankara düğün fotoğrafçıları arasında yer alan Stüdyo Ünal hakkında daha ayrıntılı bilgi almak ve fiyat tekliflerimizi öğrenmek isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu doldurarak bizimle irtibat sağlayabilirsiniz. Bilgi formunu doldurduktan sonra “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamayı lütfen unutmayın.

İletişim

Ceyhun Mert

 • Adres: Şehit Kubilay, Mehtap Cd. 159/C, 06220 Etlik - Keçiören/AnkaraYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!