Stüdyo Panaromi

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

Düğün belgeseli

Çekim Türleri

Keçiören, Ankara

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000-1.500 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Önerilen Firmalar

Ali Yaşar Kahraman
49 1 14

Etimesgut

Ali Yaşar Kahraman

1.000 TL'den az
Düğün belgeseli
Düğün Klibi
47 2 5

Çankaya

Düğün Klibi

1.000-1.500 TL
Düğün belgeseli
Düğün Çatısı
61 8 17

Çankaya

Düğün Çatısı

1.000-1.500 TL
Trashday

Hakkında

Hayatınızda bir kez yaşayacağınız mutlulukları kayıt altına almak için çalışan Stüdyo Panaromi, 2008 yılından beri bu sektörde faaliyet gösteriyor. Her biri alanında uzman ekibimiz ile Ankara dışında yaşayan çiftlerimize de yardımcı oluyoruz. Fotoğraf çekimlerinize 2 kişi, video çekimlerinize 4 kişiyle katılıyoruz. Bu sayede isteklerinizi daha kolay yerine getiriyoruz.

Teknik ve görsel anlamda kendimizi geliştirdiğimiz için en muhteşem anlarınızı mükemmel anılara dönüştüreceğimizden emin olabilirsiniz. Tabii bu süreçten önce hayallerinizi öğrenmek istediğimizden bir ön görüşme yapıyoruz. Çekim konseptlerini ve mekan seçimini belirleyeceğimiz bu ön görüşmeyi planlama aşaması olarak da düşünebilirsiniz.

Ankara düğün fotoğrafçısı olarak çektiğimiz fotoğrafların ilk günkü kalitesini koruması için son teknolojiyle üretilmiş ekipmanlar kullanıyoruz. Ömrünüzde bir kez yaşayacağınız mutluluklarınızın değerini bilen ve hizmetlerimizi bu şekilde çeşitlendiren bir ekibiz. Bu nedenle süreç boyunca size danışmanlık yapmayı da ihmal etmiyoruz. Çektiğimiz fotoğraflardan en beğendiklerinizi seçtiğinizde, özel tasarım bir düğün albümüne sahip olacağınızı bilmelisiniz. Oluşturduğumuz düğün hikayesi, düğün klibi ve albümleri 2 hafta içerisinde orijinal kopyalarıyla birlikte teslim ediyor, sizi çok fazla bekletmiyoruz.

Belirlediğimiz tarih ve saatte, seçimini yaptığınız dış mekanda yerimizi alacağız evet ama bu yer neresi olsun istersiniz? Tarihi bir mekan mı, orman mı yoksa sizin için anlam ifade eden özel bir alan mı? Kararınızı verin ve gerisini hiç düşünmeyin! Ankara’nın en güzel yerlerinde birbirinden güzel fotoğraf kareleri oluşturmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz. Son derece eğlenceli geçen bu süreçte siz de yerinizi almak istiyorsanız; yapmanız gereken şey çok basit!

Hakkımızda daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek için sayfanın üst kısmında yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Gamze Hanım

 • Adres: Sanatoryum Cad. 92/A Keçiören/AnkaraYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!