Stüdyo Öztaş

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

Düğün belgeseli

Çekim Türleri

Keçiören, Ankara

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000-1.500 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Önerilen Firmalar

Dolunay Fotoğrafçılık
49 2 8

Altındağ

Dolunay Fotoğrafçılık

1.000 TL'den az
Düğün belgeseli
Happy Day Wedding Story
242 17 10

Çankaya

Happy Day Wedding Story

1.000-1.500 TL
Düğün belgeseli
Osman Torun Fotoğraf
49 1 1

Etimesgut

Osman Torun Fotoğraf

1.000-1.500 TL
Düğün belgeseli

Hakkında

Sürekli yenilen teknolojik altyapımızla 1974 yılından beri hizmet veren, 8 kişilik bir ekibiz. Ömrünüzün en değerli anlarını ölümsüzleştirmekle kalmıyor, bu yolda yol göstericiniz ve danışmanınız oluyoruz. Drone aracılığıyla kısa videolar çekiyor, bunlardan kısa video klipler oluşturuyoruz. Çekim yapacağımız mekanların Ankara ile sınırlı olmadığını da belirtelim. Talep ettiğinizde şehir dışına hatta yurt dışında bile gidebiliyoruz.

Stüdyo Öztaş olarak verdiğimiz hizmetlerin detayına inmemiz gerekirse; Bizimle iletişime geçtiğinizde yüz yüze görüşebileceğimiz bir tarih belirlemekle başlatıyoruz süreci. Planlama yapmak için stüdyomuza geldiğinizde sizi samimi ve sıcak bir ortamda karşılıyoruz. Böylece ne hayal ettiğinizi sanki sizin yakın bir arkadaşınızmışız gibi anlatabiliyorsunuz. İstek ve beklentilerinizi dikkate alarak size uygun çekim türlerimizden örnekler gösteriyoruz. Eğer çiftlerimizin en sevdiği çekim türlerinden biri olan dış mekan çekimleri yaptıracaksınız beraber yer seçiyoruz. Seçim aşamasında sizi asla sınırlandırmıyor, siz nereyi tercih ederseniz profesyonel ekibimizle birlikte orada oluyoruz. Bu konuda kararsızlık yaşayan çiftlerimize daha önce çekim yaptığımız mekanları tavsiye etmeyi de ihmal etmiyoruz.

Düğün günü gelip çattığında belirlediğimiz saatte buluşuyoruz. Sanki biz orada yokmuşuz gibi doğal davranmanızı sağlıyor; tatlı heyecanınızı, aşkınızı ve mutluluğunuzu fotoğraf karelerine yansıtıyoruz. Ayrıca sadece fotoğraf çekimleri yapmıyor; düğün gününüzün sabahından başlayarak bütün güne yayılan videolar kaydediyoruz. Bu kayıt altına alınan videolardan en düğün hikayesi ve düğün klipleri oluşturuyoruz. Teslim aşamasında da titiz davrandığımızı bilmelisiniz. Düğünden kısa bir süre sonra stüdyomuza gelip albüm ve videolarınızı alabileceğinizi unutmayın.

Ankara düğün fotoğrafçısı arayışınıza son verecek avantajlı fiyatlarımızı öğrenmek için yapmanız gereken şey çok basit! Hemen sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonu tıklayabilirsiniz.

İletişim

Alper Öztaş

 • Adres: Yakacık, Gürkan Sk. No:3, 06310 Keçiören/Ankara, Turkey

Stüdyo Öztaş Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!