Stüdyo Mery

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000 TL'den az

Min. Paket Fiyatı

Düğün belgeseli

Çekim Türleri

Keçiören, Ankara

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000 TL'den az
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Önerilen Firmalar

Dolunay Fotoğrafçılık
48 1 8

Altındağ

Dolunay Fotoğrafçılık

1.000 TL'den az
Düğün belgeseli
Ali Yaşar Kahraman
49 1 14

Etimesgut

Ali Yaşar Kahraman

1.000 TL'den az
Düğün belgeseli
İlker Ünver Photography
208 8 12

Etimesgut

İlker Ünver Photography

1.000 TL'den az
Düğün belgeseli

Hakkında

Yıllar geçecek, yaşadığınız bu özel anlar hatırlanacak. Nasıl mı? Stüdyo Mery imzalı düğün fotoğraflarınız ile! En mutlu gününüzü en iyi şekilde ölümsüzleştiriyor, dününüzü ve bugününüzü yarınlara aktarıyoruz.

Düğün fotoğrafçılığına 2012 yılıyla birlikte başladık. Açıldığımız ilk günden beri öncelikli amacımız çiftlerimizin memnuniyeti. Bunu sağlamak için de isteklerini, ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılıklı olarak konuşuyor, nasıl fotoğraflar istediklerini öğreniyoruz. Kendimizi sürekli geliştiriyor, ilk günkü heyecan ve enerjimizi şu anki tecrübemizle birleştiriyoruz. Kullandığımız son teknolojik ekipmanlar, kalite odaklı hizmet anlayışı ve güler yüzlü ağırlamalarımız ile Keçiören fotoğrafçılarından ayrılıyor, çiftlerimizin ilk tercihleri arasında yer alıyoruz.

Dış çekimler için çiftlerimizin isteklerini ön planda tutuyor, hangi mekanda nasıl fotoğraflar çekilmek istediklerini öğreniyoruz. Tarz ve zevklerinize göre Ankara dış çekim mekanları arasında en çok tercih edilenleri öneriyor, doğayı, tarihi noktaları ya da şehrin panoramik manzaralarını arka planda kullanabiliyoruz.

Çekimlerimiz için sadece Ankara ile sınırlı kalmıyor, Türkiye’nin pek çok şehrine gidebiliyoruz. Salda Gölü, Kapadokya, Pamukkale ve bunun gibi özel yerlerde hayallerinizin bile ötesinde fotoğraflar çekebiliyoruz. Tabii ki bunun için bizimle planladığınız tarihten en az 1 ay önce iletişime geçmeniz gerekiyor. Böylelikle eksiksiz bir şekilde hazırlanarak bugünde kusursuz bir hizmet sunabiliyoruz.

Fotoğrafçılığa olan merakımız ve ilgimiz sayesinde kendimizi diğer alanlarda da geliştirdik. Uzmanlığımızı yalnızca düğün fotoğrafçılığında değil, mezuniyet, çocuk ve bebek fotoğrafçılığında da hissedeceksiniz. Özel günleriniz fark etmeksizin bizi tercih edebilirsiniz. Yaşadığınız heyecanı, mutluluğu ve sevinci fotoğraflamak için sabırsızlanıyoruz.

Eğer hakkımızda daha fazla bilgi almak ve düğün fotoğraflarınız için bizi tercih etmek isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Meryem Yaşacan

 • Adres: Nuri Pamir Cad. no:39/1 Keçiören, AnkaraYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!