Stüdyo Elçin

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000 TL'den az

Min. Paket Fiyatı

Düğün belgeseli

Çekim Türleri

Keçiören, Ankara

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000 TL'den az
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Önerilen Firmalar

Ali Yaşar Kahraman
49 1 14

Etimesgut

Ali Yaşar Kahraman

1.000 TL'den az
Düğün belgeseli
Hamdi Akman Photography
164 19 30

Yenimahalle

Hamdi Akman Photography

1.000-1.500 TL
Düğün belgeseli
Esg Media & Serkan Gençtürk
46 12 2

Çankaya

Esg Media & Serkan Gençtürk

1.000-1.500 TL
Düğün belgeseli

Hakkında

1992 yılından beri sektörde olan Stüdyo Elçin, 4 kişilik ekibi ile en değerli anlarınızı ölümsüzleştirmek için burada! Seçtiğiniz çekim konseptine göre artabilen ekibimiz, düğün hikayesi ve düğün klibi de oluşturabiliyor. Dış mekan çekimlerinizde, Ankara dışında başka şehirlere gidebildiğimizi de belirtelim.

Peki bizimle anlaşırsanız sizi nasıl bir süreç bekleyecek? Öncelikle çekimlerden önce bir ön görüşme yapıyoruz. Çekim konseptlerimiz hakkında detaylı bilgi verdiğimiz bu süreçte beklentilerinizi ve tarzınızı da öğreniyoruz. Daha sonra dış mekan çekimleri için yer seçiyoruz. Bazen doğal alanlarda bazense tarihi mekanlarda çekimler yapıyoruz. Çekim yeri konusunda sizi asla sınırlandırmıyor, nereyi isterseniz uzman ekibimiz ile orada oluyoruz. Çekim saatine, konseptlere ve teslim edilecek fotoğraf karelerine göre değişiklik gösteren düğün paketlerimizin olduğunu söyleyelim. Bu düğün paketleri içinde bulunan hizmetlere oldukça avantajlı fiyatlarla sahip oluyorsunuz.

Sadece fotoğrafla yetinmek istemeyen çiftlerimiz için eğlenceli ve romantik anları kayıt altına alacağımız video çekimleri de yapıyoruz. Bu hizmetimiz sayesinde, düğün günü yaşadığınız her duyguyu ölümsüzleştirebiliyorsunuz. Çektiğimiz kısa videoların arka fonuna en sevdiğiniz şarkıyı ekleyip düğün klipleri hazırlıyoruz. Sosyal medyada paylaşacağınız şekilde ayarlanan süreler sayesinde mutluluğunuzu tüm sevdiklerinizle paylaşabiliyorsunuz. Tüm bu hizmetlerimize ek olarak; söz ve nişan organizasyonlarınızdan önce veya sonra dış mekan çekimleri yapabiliyoruz. İstediğiniz yerde özel konseptler geliştirerek ihtiyaçlarınıza çözümler üretiyoruz. Seçtiğiniz fotoğraflardan özel tasarım albümler hazırladığımızı da belirleyelim. Ankara düğün fotoğrafçısı arasında yer almamız, diğer illere gidemeyeceğimiz anlamı taşıyor. Bu nedenle nerede yaşarsanız yaşayın bizimle iletişime geçebileceğinizi unutmayın!

Hizmetlerimizi çok beğendiyseniz ve hakkımızda daha fazla bilgi almak istiyorsanız; sayfanın üst kısmında yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Omer Durmaz

 • Adres: İncirli, Yunus Emre Cd. 115/C, 06010 Keçiören/Ankara

Stüdyo Elçin Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!