Serap Doğanyi̇ği̇t Photography

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

Çankaya, Ankara

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000-1.500 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellik

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Konsept çekim, Düğün hikayesi, Nişan çekimi, Düğün klibi, Save the date, Katalog çekimi, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Önerilen Firmalar

Ahmet Uğurlu
57 12 13

Etimesgut

Ahmet Uğurlu

1.000-1.500 TL
Esg Media & Serkan Gençtürk
46 12 2

Çankaya

Esg Media & Serkan Gençtürk

1.000-1.500 TL
Neşeli Günümüz
79 3 10

Çankaya

Neşeli Günümüz

1.000-1.500 TL

Hakkında

Merhaba ben Serap Doğanyiğit. Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğraf Bölümü mezunuyum. Fotoğrafçılık ve insanların duygularını fotoğraf karelerine yansıtmak benim için büyük bir tutku. Çok sevdiğim fotoğrafçılık alanında şimdi de ekibimle beraber çiftlerin en mutlu günlerini ölümsüzleştirip, onlara sıra dışı anılar bırakıyoruz.

Her çift özeldir ve her aşkın kendine ait bir hikayesi vardır. Bunun için çekimlere başlamadan önce yaptığımız ön görüşmelerde sizi tanıyor, tarzınızı iyi bir şekilde analiz ediyoruz. Böylece çekimlerde tamamen sizi anlatan kareler yakalayabiliyoruz. Sıradan pozlardan uzaklaşıp, tamamen kendiniz gibi olabileceğiniz doğal çekimler yapıyoruz.

Fotoğraflarınızı renklendirmek için çeşitli aksesuarlar kullanıp, anılarınıza bambaşka bir hava katıyoruz. Nostaljik görünümlü eski bir araba, asil bir at, hatta bazen bir uçakla mutluluğunuza ortak olup, sıra dışı fotoğraflar çekiyoruz. Bunu yaparken de beraber çok eğleniyor, çekimler boyunca keyifli dakikalar yaşıyoruz. Bu enerjimiz de fotoğraf karelerine fazlasıyla yansıyor.

Deli dolu, çılgın çiftlerimiz için coşku dolu, rengarenk çekimlerden; romantik çiftlerimiz için siyah beyaz zarif çekimlere kadar her tarza uygun fotoğraflar elde edebiliyoruz. Tarzınız ne olursa olsun çekimlerinizde manzarayı ve renkleri ustalıkla kullanarak, fotoğraflarınızın adeta bir sanat eseri gibi durmasını sağlıyoruz.

Düğün fotoğraflarının yanında düğün hikayesi, düğün belgeseli, düğün klibi gibi türlerde video hizmetleri de sunuyoruz. Böylece yıllar sonra bile izlemeye doyamayacağınız muhteşem anılara sahip oluyorsunuz.

Hayallerindeki düğün fotoğraflarına ulaşmak isteyen çiftler için sınır tanımıyor şehir dışında da hizmet sunuyoruz. Serap Doğanyiğit Ankara düğün fotoğrafçısı hakkında daha fazla bilgi edinmek ve fiyatlarımızı öğrenmek için sayfanın yanında bulunan fiyat teklif formunu doldurmanız yeterli. Biz fark yaratan çekimlerle, her baktığınızda “iyi ki” diyeceğiniz düğün fotoğraflarınız ve videolarınız için sizi bekliyoruz.

İletişim

Serap Doganyigit

 • Adres: AnkaraYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.