Seher Fotoğraf Stüdyosu

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

Konsept çekim

Çekim Türleri

Keçiören, Ankara

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000-1.500 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Önerilen Firmalar

Happy Day Wedding Story
235 17 10

Çankaya

Happy Day Wedding Story

1.000 TL'den az
Düğün belgeseli
Betty Weddings
44

Yenimahalle

Betty Weddings

1.000-1.500 TL
Düğün belgeseli
Ali Yaşar Kahraman
49 1 14

Etimesgut

Ali Yaşar Kahraman

1.000 TL'den az
Düğün belgeseli

Hakkında

Yepyeni bir hayata başladığınız bu özel anlarında yanınızdayız! Seher Fotoğraf Stüdyosu olarak düğün fotoğraflarınıza en az sizin kadar önem veriyor, tüm detayların üstünde tek tek duruyoruz. Altında imzamızın bulunduğu her fotoğraf ile memnuniyetinizi sağlayacağımızı garanti ediyoruz.

Bizi Keçiören fotoğrafçılarından farklı kılan pek çok özellik bulunuyor. Bunlardan ilki; tecrübemiz! 1972 yılında girdiğimiz bu sektörde kısa sürede önemli bir yere geldik. Bunu da kendimizi ilk günden beri sürekli geliştirmemize ve yenilikçi yapımıza borçluyuz. Heyecan ve enerjimizi deklanşöre bastığımız ilk çekimden itibaren çiftlerimizle buluşturuyoruz.

Bir diğer özelliğimiz; tamamen memnuniyet odaklı bir hizmet anlayışıyla faaliyet gösteriyor olmamız. İstek ve ihtiyaçlarınızı öğrenerek çekim gününü, saatini, çekim konseptini ve mekanını bu doğrultuda belirliyoruz. Tüm süreci çiftlerimizle paylaşıyor, akıllarında hiçbir soru işareti olmamasını sağlıyoruz.

Kullandığımız teknolojik ekipmanlar ile çözünürlüğü yüksek, kaliteli fotoğraflar elde ediyoruz. Rahatlıkla saklayabileceğiniz düğün albümünüze seneler sonra baktığınızda bile bunu yakından hissedeceğinizden eminiz.

Seher Fotoğraf Stüdyosu olarak fotoğraflarınızı farklı pek çok teknik ile çekebiliyoruz. Örneğin dış çekim fotoğrafları istiyorsanız, save the date ve trash day çekimlerine imza atabiliyoruz. Bununla birlikte sıra dışı bir hatıraya sahip olmak isterseniz düğün sabahından başlayan ve gecenin sonuna kadar en özel anların çekildiği düğün hikayesine sahip olabilirsiniz.

Mekan konusunda zevklerinize, gelinlik ve damatlığınıza uygun pek çok öneride bulunabiliyoruz. Aynı zamanda özgün fotoğraflar için çeşitli konseptler oluşturabiliyor, tarzınızı yansıtacak aksesuarlar temin edebiliyoruz. Biz sizin yerinize her şeyi düşünüyoruz, size düşen bu anların tadını çıkarmak!

Sunduğumuz imkanlar yukarıda belirtilenler ile sınırlı değil. Hakkımızda daha çok bilgi almak isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Ahmet Gümüslüoglu

 • Adres: Kızlarpınarı Cad. 214/C Keçiören /AnkaraYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!